Tropico Guard

Matrace Tropico Guard sú vyrobené v Českej republike s použitím zdravotne nezávadných materiálov, pochádzajúcich z Európy s certifikáciou kvality. Vyberáme tie najlepšie materiály, napríklad pevné české nite a zipsy, belgické poťahy, belgické, nemecké a rakúske peny. Matrace Tropico v sebe zlučujú presnosť a dušu tradičnej českej výroby. Spájajú modernú strojovú CNC výrobu s nemeckou a švédskou technológiou spolu s vysokým podielom českej ručnej práce.

aeh

Pre viac informácií si prezrite letáky:

 

 

Antibacterial_1
Tropico

Guard Antibacterial

už od 255 
510 

Ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. Ponúka mimoriadnu pružnosť a zároveň neklame na prispôsobivosti. To všetko vďaka použitiu hybridnej peny. Matrac bez lepidiel. Prateľný vzdušný poťah s prírodnými vláknami. Skvelá voľba pre všetkých milovníkov pevnejších matracov a deti.

zaruka-5
záruka
vyska-20
výška matraca
test-80
záťažový test
nosnost-140
nosnosť matraca
Detail produktu
Medical_Concept_1
Tropico

Guard Medical Concept 1+1

už od 295 
590 

Vysoký ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. Ponúka 4 komfortné pocity ležania, zdravotnú profiláciu na oboch stranách, hybridnú konštrukciu bez lepidiel a multifunkčný prateľný poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a s odľahčujúcou pamäťovou penou. Tuhší matrac na ochranu kĺbov a chrbta.

zaruka-6
záruka
vyska-24
výška matraca
Detail produktu