5 najpredávanejších matracov roka 2013

Ku kvalitnému spánku prispieva nemalou mierou výber vhodného matraca. Matracov na týchto stránkach nájdete naozaj nespočetné množstvo. Pre lepšiu orientáciu a prehľadnosť sme pre vás zostavili rebríček piatich favoritov, ktorí patria k najobľúbenejším a zároveň najpredávanejším produktom za rok 2013. Pohodlne sa usaďte, naša krasojazda práve začína!

Partnerské BIO matrace Family

Tento typ matraca je vhodný pre všetkých, ktorí sa dlhodobo stretávajú s problémami chrbtového svalstva. Partnerské BIO matrace Family sa môžu pochváliť dvomi stupňami tvrdosti, ktoré sa dajú meniť jednoduchým otočením. Súčasťou matraca je tiež 7 zónová anatomická profilácia a ramenná kolíska umožňujúca uvoľnenie ramena pri spánku na boku. Matrac je vhodný pre alergikov a všetkých, ktorí sa ráno chcú cítiť odpočinutí a plní energie.

(edit: matrace matrac už bohužiaľ nie je v našej ponuke)

Partnerské BIO matrace Aroma Visco

U tohto matraca môžete oceniť predovšetkým jeho neštandardnú výšku (22 cm), netradičné materiály, ktoré boli pre jeho výrobu použité aj možnosť meniť tvrdosť matraca podľa osobných preferencií. Ložné plochy sú vyplnené penou, ktorá vzniká behom špeciálneho procesu, v rámci ktorého sú spracované len tie najkvalitnejšie prírodné sójové oleje. Tento špeciálny druh „lenivej peny“ umožňuje šetrné uloženie chrbtice a zabraňuje jej deformácii.

Partnerské matrace Calipo

Matrace Calipo sa môžu pochváliť prestížnym ocenením „Víťaz testu matracov Lázne Velichovky 2012“, preto by nemali vo vašej spálni rozhodne chýbať. Medzi najväčšie prednosti patria bezpochyby možnosť zvoliť si tvrdšiu, či mäkšiu ložnú plochu bez nutnosti kupovať matrac druhý. Tento typ matraca je naviac vybavený špeciálnou anatomickou masážnou 7 zónovou profiláciou, vďaka ktorej bude váš spánok každodenným wellness zážitkom.

Partnerské matrace Maxi

Dávate prednosť skôr mäkšiemu matracu, ale váš partner by si na takom matraci dostatočne neodpočinul? Zvoľte kompromis a zaobstarajte si unikátny partnerský matrac Maxi, ktorý ponúka dva stupne tvrdosti (HARD a SOFT) a umožní tak kvalitný spánok oboch partnerov. Jadro matraca je tvorené špeciálnym Flexifoam® sendvičom, vďaka ktorému bude vaša chrbtica v ideálnej polohe behom celej noci.

Partnerské matrace Nicol

Pre výrobu matraca Nicol boli použité len tie najkvalitnejšie materiály zaručujúce komfort a kvalitné uloženie chrbtice po celú dobu spánku. Tiež u tohto partnerského matraca môžete využívať dvojitý stupeň tvrdosti, ktorý pozmeníte jednoduchým otočením. Svoju tvarovú stálosť si výrobok zachováva po celú dobu životnosti, ktorá činí 10 – 20 rokov. Medzi ďalšie špecifiká patrí netradičná výška matraca dosahujúca 25 centimetrov a aj skutočnosť, že jeho jadro tvorí špeciálna 3D ventilačná mriežka, ktorá minimalizuje vznik pliesní, baktérií alebo roztočov.

Ak hľadáte luxusného spoločníka do svojej spálne, vsaďte na vyššie uvedených favoritov, ktorí si vás získajú svojimi jedinečnými vlastnosťami, dlhou životnosťou a aj zaujímavou cenou.