Chránič matraca Tropico

Dlhá životnosť a vysoký komfort matracov Tropico je našou prioritou. Tieto vlastnosti však môžu byť ešte vylepšené zakúpením chrániče matraca, ktorý zaistí jednoduchšiu údržbu matraca, ochranu pred znečistením a výrazne predĺži jeho životnosť.

A čo je najdôležitejšie: chránič matraca nijako neobmedzí kvalitu a komfort Vášho spánku. Práve naopak - zdravý a kvalitný spánok je totiž potrebné náležite chrániť.

Aké sú vlastnosti chrániča matraca?

Chránič matraca Tropico bol navrhnutý tak, aby nevynikal len svojou funkčnosťou, ale staral sa aj o Vaše zdravie: preto je vyrobený z vysoko absorbčného materiálu, ktorý zachytáva vysoké percento telových tekutín a výrazne obmedzuje možnosť tvorby roztočov. Na to priamo nadväzuje jeho jednoduchá údržba - výplň chrániča je vyrobená z vysoko kvalitných dutých vlákien, čo v kombinácii s poťahom umožňuje jeho opakované pranie na 60 ° C a zaručuje výbornú kvalitu hygieny. Dôležitá je samozrejme aj jednoduchosť jeho inštalácie a dokonalá fixácia na matrac, preto v rohoch nájdete gumové pásky vhodné pre rôzne výšky matraca. A ak ste vlastníkmi matraca atypických rozmerov, nie je pre nás absolútne žiadny problém vyrobiť chránič matraca v rozmeroch presne podľa Vašich požiadaviek.

Má chránič matraca vplyv na jeho funkčnosť?

Nie, chránič matraca Tropico naopak zvyšuje komfort aj kvalitu Vášho spánku a v prípade jeho použitia budú zachované všetky vlastnosti matraca - nie je natoľko silný, aby jej vlastnosti nejako obmedzil. Mäkšia aj tuhšia strana matraca bude stále rozoznateľná a nijako to neovplyvní ani efekt lenivej peny. Všetky naše produkty sú navrhnuté tak, aby ste s nimi vždy mali zdravý a pokojný spánok.