Matrace na mieru: už žiadne kompromisy

Zdravý a pokojný spánok si nezaslúži jediný ústupok.

Buďte nekompromisný a nebojte sa zaobstarať si matrac na mieru - vďaka poradni dr. Sleepa sa ľahko dozviete, aký typ matraca je vhodný priamo pre Vás a podľa akých kritérií vyberať.

Čo všetko je na mieru?

Možností je samozrejme veľa. Matrace na mieru môžu samozrejme byť vedľa bežných vyrábané i v atypických rozmeroch, ale veľkosť nie je zďaleka jediným dôležitým kritériom pri výbere. Pre niektorých zákazníkov je dôležité, či matrace majú snímateľný a prateľný poťah, iní zamerajú svoju pozornosť skôr na typ matraca - či zvoliť taštičkové, zo studenej peny, z lenivej peny, z BIO peny alebo z kombinácie pien. A môžeme pokračovať: vyššie alebo nižše, tuhšie alebo mäkšie, s anatomickými zónami, ortopedické, komfortné, zdravotné, do vlhšieho prostredia, pre relaxáciu, športovcov či na chatu - skoro by sa dalo povedať, že fantázii sa medze nekladú a vyberie si určite každý . A ak Vám poradňa dr. Sleepa neposkytne odpovede na všetky Vaše otázky, neváhajte sa kedykoľvek obrátiť na predajcu matracov Tropico.

A čo bežné matrace?

Či už sa jedná o matrac na mieru alebo nie, všetky spĺňajú prísne štandardy kvality, prechádzajú náročným vývojom a testovacím procesom, sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a ponúkajú dlhú životnosť. Pretože práve takéto matrace zaručujú zdravý a pokojný spánok.