Najlacnejšie matrace - nebojte sa nízkych cien!

Kvalita, výdrž a viac ako priaznivá cena - to sú naše dnešné tipy pre Vás. Zistite viac o najlacnejších matracoch od najpopulárnejšieho českého výrobcu Tropico! V každej kategórii Vám predstavíme jej cenovo najvýhodnejšieho zástupcu a jeho prednosti.

Rodina

Maxi je najlacnejší matrac ... a tiež najobľúbenejší! Disponuje rôznymi tuhosťami ložných plôch s anatomickým tvarovaním (SOFT / HARD), zónovým jadrom Flexifoam ® a predchádza riziku nesprávnej voľby tuhosti matraca, takže je vhodná aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lôžka. Ak ešte stále nie ste presvedčení o jej kvalitách, päťročná záruka nepochybne zaženie všetky pochybnosti.

Pre teenagerov

Zdravý vývoj sa nezaobíde bez zdravého spánku a zdravej chrbtice. Jadro z latexových dosiek, vystužených penou Flexifoam ® s vysokou elasticitou, lôžkovej plochy z latexu s jemnou perforáciou, skvelé prevzdušnenie a odvod absorbovaných vodných pár, odolnosť proti "detskému hopsaniu" - to je Šárka Top, najlacnejšie matrace v kategórii "teenage".

Na chatu

Vyhoďte staré molitanové alebo pružinové matrace - na nich si veľa odpočinku neužijete. Pre správnu relaxáciu je tu Karina Super, matrace systému Bonell (previazané pružiny) s jadrom izolovaným tuženou plsťou. Ponúka veľmi dobré ortopedické aj relaxačné vlastnosti, podporuje prekrvenie svalov a pokožky v priebehu spánku, je priedušná a hodí sa aj do priestorov s vyššou vlhkosťou. A cena? Viac