Najlacnejšie matrace

Pri výbere nového matraca sa ľudia často riadia cenou. Väčšinou panuje názor, že čím drahšie, tým kvalitnejšie. Ale ono to nemusí byť vždy pravda.

Aj tie najlacnejšie matrace by mali poskytnúť svojim užívateľom plnohodnotný, zdravý a kvalitný spánok. Matrace Tropico vás o tom presvedčia.

Na spanie len občas

Začnime od začiatku. Keď opomenieme matrac Amálka, ktorý je určený do detskej postieľky, najlacnejší z radu Tropico je matrac Riviéra. Vďaka svojej cene je obľúbený predovšetkým u majiteľov rekreačných stavieb - chatárov a chalupárov. Jeho jadro je vyrobené z odolnej peny Flexifoam® a svojou nosnosťou do 110 kg je určený pre širokú skupinu nenáročných zákazníkov. Výhodou je vzdušný poťah Relaxtic, ktorý je možné prať v automatickej práčke na 60°C a pre pohodlnú manipuláciu možno rozdeliť na dve časti.

Keď ste na to dvaja

Medzi predajné evergreeny patria matrace Heureka. Ide o partnerský matrac vyrobený kombináciou pien Flexifoam® a tým pádom ponúka dve rôzne tuhé ložnej plochy. Bonusom je masážna profilácia tvrdšej strany, ktorá príjemne prekrvuje pokožku spiaceho človeka. Obľúbenosť a praktickosť tohto matraca zvyšuje snímateľný a prateľný poťah Cashmere. A kto čaká na vhodnú príležitosť ku kúpe, je tu práve teraz, lebo matrace Heureka sa dajú teraz kúpiť v akcii 1+1 zadarmo. Cenou za jeden matrac sa tak zaraďuje medzi najlacnejšie matrace Tropico.

Vysoká kvalita za rozumnú cenu

Pre tých, ktorí stále váhajú s výberom správnej tuhosti matraca, je určený komfortný matrac Maxi. Ponúka dve tuhosti ložných plôch - HARD tuhšia a SOFT mäkšia, obidve s anatomickou profiláciou. Po osobnom vyskúšaní sa môžete v pokoji doma rozhodnúť, ktorá tvrdosť je pre vás vhodnejšia. Špeciálne sendvičové jadro matraca z Flexifoam® peny zabezpečuje ideálnu polohu chrbtice počas spania. Vďaka svojej konštrukcii je zaradený medzi zdravotné matrace, ktoré sú vhodné pre ľudí s ortopedickými problémami alebo tých, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko.

Ako už sa stalo u matracov Tropico takmer pravidlom, samozrejmosťou je opäť snímateľný a prateľný poťah, tentoraz s povrchom Relaxtic. Dlhú životnosť matraca zaisťuje stredová výstuha a v kombinácii s nízkymi obstarávacími nákladmi je ideálnym kandidátom do top výberu najlacnejších matracov.