Osvedčené a kvalitné matrace

Spoločnosť Tropico by len ťažko mohla dosiahnuť taký úspech na trhu, keby neponúkala skutočne kvalitné matrace za príjemné ceny.

Pri vývoji samozrejme postupujeme podľa požiadaviek zákazníkov, ale to nie je zďaleka jediným dielom úspechu našich kvalitných matracov.

Záťažové testy

Matrac Tropico prešli prísnymi testami na zdravotnú nezávadnosť a boli ocenené prestížnym medzinárodným certifikátom Öko-Tex Standard. Aby sme však dosiahli ešte lepšej kvality, testujeme naše matrace prístrojom ERGOCHECK ®, ktorý dokáže vyhodnotiť zaťaženia jednotlivých partií ľudského tela a protitlak pien či pružinového systému. Podľa výsledkov sú potom upravované vlastnosti matracov tak, aby vyhovovali cieľovej skupine zákazníkov, pre ktorých sú určené: prestavovaná je tuhosť, zloženie pien jadra, rozloženie a prevedenie anatomických zón, dokonca aj povrchová úprava poťahu. Vďaka použitiu valcovacieho testovacieho prístroja zabezpečujeme aj dlhú životnosť našich matracov.

Kvalita znamená zdravie

Skutočne kvalitný matrac musia ponúknuť zdravý a kvalitný spánok, čo bez potrebných ortopedických vlastností nie je možné. Každý aspekt konštrukcie našich matracov je preto detailne skúmaný, výber vhodných materiálov prechádza dlhodobých vývojom a spokojnosť našich zákazníkov je tým najlepším výsledkom, ktorý si výrobca kvalitných matracov môže priať.