Pomoc pre postihnutých povodňami

Zasiahla Váš dom povodeň? Dostala sa voda aj do Vašich spální, postelí a matracov? Práve pre Vás sú určené následujúce informácie.

Mohlo by sa zdať, že tropické teploty, ktoré nás v posledných dňoch sprevádzali, pomáhajú a urýchľujú vysušenie zničeného nábytku. Aj napriek tomu, že matrace Tropico sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ako sú studené peny alebo gél, spanie na nich po povodni môže byť nebezpečné.

V bežnom prostredí dokážu veľmi dobre odvádzať vlhkosť produkovanú ľudským telom (za noc vypotíme až pol litra potu). Ak však absorbujú veľké množstvo vody naraz, potrebujú niekoľko dní, než úplne vyschnú. Behom tejto doby dochádza k množeniu škodlivých mikroorganizmov a ani tie najlepšie technológie výroby matraca či použitý materiál nezaručia dostatočné antibakteriálne schopnosti.

Doporučujeme, aby ste takýto matrac používali nanajvýš na občasné spanie, v žiadnom prípade nie dlhodobo. Uvedomujeme si, že zariaďovanie domácnosti postihnutej povodňami je dosť finančne nákladné, preto Vám ponúkame pomoc vo forme 30% zľavy na vybraný matrac. Do konca júla si od poisťovni alebo svojej obce nechajte vystaviť potvrdenie, že ste boli vytopení a kontaktujte naše oddelenie predaja (viď Kontakty). Tu je možné získať aj rôzne ďalšie informácie. Nevystavujte sa zbytočnému riziku a vyberte si nový matrac Tropico, pri ktorom máte zaručenú absolútnu hygienu! Vybrané z nich majú dokonca antibakteriálne účinky.

Ak je to potrebné, radi podáme pomocnú ruku. Ako ďalší prejav solidarity sme začali spolupracovať s našimi lokálnymi predajcami. Pre obce Hostinné, Rudník a Svoboda nad Úpou sme spolu s firmou AMARO v Trutnove a ďalšími dodávateľmi nechali vyrobiť 40 postelí, ktoré budú distribuované medzi obyvateľov týchto zasiahnutých oblastí. Veríme, že našou pomocou prispejeme k ich rýchlejšiemu a jednoduchšiemu návratu k bežnému životu.