Vychutnajte si magický spánok s novými matracmi zaháňajúcimi zlé sny

Užite si pokojnejší a zdravší spánok s našimi matracmi. Pripravili sme pre vás novinky, s ktorými sa už nebudete zo spania budiť kvôli nočným morám. Navyše ich pre vás máme v špeciálnej akcii 1+1 zdarma.

Magické matrac pre čarovný spánok

Užite si pokojný spánok bez zbytočného budenia na niektorom z našich magických matracov Enigma a Formula. Oba vám zaručia pohodlný spánok potrebný vďaka možnosti vybrať si, či chcete zrovna spať na tvrdšej alebo mäkšej strane. A majú aj ďalšie spoločné vlastnosti.

  • Majú 7 anatomických zón .
  • ortopedické, anatomické a hygienické.
  • Jadro je z unikátnej peny Flexifoam©.
  • Kvalitná ventilácia zaisťuje perfektnú priedušnosť.
  • Poťah je prateľný.

A rozdiely? Okrem iného typu poťahu sa líšia aj výškou a tuhosťou. Enigma meria 20 centimetrov a je tak o 2 centimetre vyšší ako Formula. Formula zase ponúka o niečo mäkšie ležanie. Jeho tvrdšia aj mäkšia strana má menšiu tuhosť ako Enigma.

Príďte si ich vyskúšať k niektorému z našich autorizovaných predajcov, vyberte si ten, na ktorom sa vám lepšie leží, kúpte si ho a rovnaký vám pridáme zadarmo.

Výška, ktorá vás nesklame

Rovnako výhodne kúpite aj obľúbený matrac Fox, a novinky Forza a Bondy. Vyberte si druh matraca, výšku a tvrdosť a druhý vám pribalíme ako darček. Aj keď je každý z týchto matracov iný, u všetkých sa môžete spoľahnúť na ich kvalitu, ktorú zaručuje dôkladné testovanie. Všetky tri druhy pritom majú:

  • Anatomické zóny,
  • Prateľný poťah,
  • Rôzne tuhé strany.

Pri všetkých si tiež vyberiete z rôznych výšok - aj keď najväčší výber ponúka Fox , ktorý má rozpätie od 14 do 28 centimetrov. Poťah je navyše prešitý klimatizačnou vrstvou, pomáha odvádzať statickú elektrinu a je vhodný aj pre alergikov.

Klimatizačnou vrstvou poťahu sa chváli aj Forza a Bondy. Oba sú samozrejme tiež vhodné pre alergikov a ponúkajú dve výšky - 18 a 20 centimetrov.

Tak neváhajte a využite to, že vám k vybranému matracu pridáme ďalší zadarmo. Lepšia príležitosť vybaviť si lacno a kvalitne spálňu len tak nenájdete.