Tropico

Tropico Continental Classic

zaruka-10
záruka
zony-7
7 anatomických zón
bonel
systém BONELL
taskove
Pružinový matrac
thermovisco
prispôsobivá Visco pena
prodysne
Priedušné
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C

Uvedená cena platí pre rozmery 180x200, 160x200 a 140x200 cm.

Cenník ďalších rozmerov:

 • 200x200 cm = 1 356 € (pôvodná cena 1 578 €)
 • 120x200 xm = 967 € (pôvodná cena 1 127 €)
 • 100x200 cm = 778 € (pôvodná cena 905 €)
 • 90x200, 80x200 cm = 680 € (pôvodná cena 789 €)

Ceny sú uvedené za komplet (základňa, matrac, topper, čelo podľa výberu, čalúnenie).

Vyberať môžete z 3 čalúnení

Čo je to kontinentálna posteľ?

Je to predovšetkým pohodlie. Sú to prakticky 3 perfektne vyladené matrace nad sebou zasadené v masívnom drevenom ráme a potiahnuté prvotriednou látkou s voliteľným dezénom. Inými slovami sú to luxusné vysoké kontinentálne lôžka strednej tuhosti a veľkej variability.

Kontinentálna posteľ TROPICO je vybavená 7-zónovým obojstranným matracom, ktorý poskytuje správne uloženie chrbtice počas spánku. Prvotriedny vrchný matrac (topper) zabezpečuje pocit mäkkosti, pri súčasnom zachovaní optimálnej pružnosti.

Správne spojenie starostlivo vybraných materiálov, funkčných vrstiev, veľká výška a v neposlednom rade osobitý vzhľad sú tým, čím si vás kontinentálne lôžko získa na prvé uľahnutie. Svetový trend, česká výroba a švédska technológia.

Čo je to kontinentálna posteľ?

 • Topper/Vrchný matrac VISCO-FLEXI

Umocňuje nezameniteľný pocit komfortu a zážitok z hlbokého spánku na kontinentálnych posteliach Original Box Bed. Sendvičová konštrukcia s vysokou vzdušnosťou, prateľným poťahom a najvyšším možným ortopedickým komfortom jadra. Strana z VISCO peny je vybavená masážnou profiláciou. Druhá strana z pružnej flexi peny má rovnú masívnu plochu. Poťah je snímateľný, opatrený zipsom a 2-dielnou konštrukciou pre ľahkú manipuláciu. Prateľný do 60 ° C.

 • Nosný matrac - pružina POCKET

Luxusný taštičkový matrac. Jednotlivé pružiny sú uložené v textilných puzdrách. Každá pružina reaguje samostatne, čím je zaistené perfektné rozloženie tlaku, podpora tela pri všetkých režimoch spánku (na boku, na chrbte, ...) a efektívna podpora chrbtice. Rozdelená je do 7 zón s rozdielnou tuhosťou a dynamikou.

 • Spodný matrac - pružina BONELL

Systém pružín Bonell so strednou tuhosťou konštrukcie a hrúbkou drôtu 2,2 mm pri štyroch závitoch pružiny. Ideálne roznáša tlak absorbovaný nosným zónovým matracom. Zároveň dodávajú celej konštrukcii prirodzenú tuhosť, odrazovú pružnosť, spolu so vzdušnosťou a dlhou životnosťou.

 • Nosný rám - masívne drevo

Robustná drevená konštrukcia. Poskytuje stabilitu, pocit bezpečia a vďaka veľkej výške je zárukou jednoduchého vstávanie.

Voliteľná kombinácia dizajnu

 • 3 rôzne druhy čela: Hills, Cube, City (rôzné varianty designu a prešitia, rôzna výška čela)
 • 3 farby poťahovej látky: Antracit, Papyrus, Camel
 • 3 druhy masívnych drevených nožičiek: Family buk, Original dub, Select dub (10 cm vysoké, vyrobené z dreveného masívu, s oceľovým závitom pre jednoduché a pevné prichytenie k posteli)

Otoman

Súčasťou každej kontinentálne postele je dizajnovo zladený otoman. Ide o praktický úložný priestor s vyklápaním z dlhej čelnej strany. Dostupný v rozmeroch: výška cca 45 cm, hĺbka 43 cm, šírka: 120/140/160/180/200 cm. Voliteľne si môžete vybrať poťahovú látku (antracit, papyrus, camel) a nožičky (buk alebo dub).

Dokumenty na stiahnutie

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: