Nová kolekcia 2016 v znamení kombinácie materiálov

Pre tento rok sme pre vás pripravili skutočne unikátne novinky - matrace kombinujúce viac druhov materiálov. Využitím ich vlastností a moderných technológií vznikli matrace prinášajúce veľmi komfortný spánok. Zoznámte sa s našou novou kolekciou 2016.

Preč sú doby, kedy sme museli vyberať len medzi molitanom a pružinami. V dnešnej dobe nájdeme na trhu mnoho materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Každý má niečo do seba - taštičkové pružiny aktívne reagujú na zaťaženie, studená pena predchádza vzniku plesní, latex je veľmi pohodlný, lenivá pena sa prispôsobí telu, atď. Ako to dopadne, keď sa vybrané materiály snúbia do jedného matraca? Prečítajte si v nasledujúcich riadkoch.

Pohodový spánok na matraci Austin

Mezi TOP výrobky našej novej kolekcie 2016 patrí robustný partnerský matrac Austin . Pre pokojný spánek prináša len to najlepšie. Je výnimočný svojim veľmi vzdušným a elastickým jadrom MultiPocket.

V matraci nájdeme 7 druhov materiálov:

  • Jadro je zložené zo zhruba 555 ks taštičkových pružín aktívne reagujúcich na zaťaženie. Na bokoch je vystužené penou Flexifoam, ktorá ho pri vstávaní stabilizuje.
  • Kokosová vrstva dodáva väčšiu tvrdosť.
  • Stredne tvrdá trojcentimetrové vrstva studenej peny zaisťuje vysokú vzdušnosť a pevnosť.
  • Hebkosť jednej z ložných plôch dodáva perforovaná 3 cm vysoká vrstva latexu.
  • Druhá strana kombinuje 2 typy studených pien rôznej tvrdosti.

Na povrchu nájdeme ďalší materiál - poťahovú látku regulujúcu teplotu ľudského tela. Každý materiál plní svoj presne určenú úlohu tak, aby v konečnom výsledku matrac poskytoval tie najlepšie ortopedické, relaxačné a hygienické vlastnosti. Austin je stvorený pre výdatný a komfortný spánok.

Zvlnené jadrá pre ešte lepšie ortopedické vlastnosti

Typickým prvkom nových matracov Eliot a Amundsen je unikátne jadro kombinujúce rôzne materiály. Je špeciálne anatomicky tvarováné do niekoľkých vĺn, které podopierajú ľudské telo presne v tých miestach, kde je to treba.

  • Pre väčšiu stabilitu je jadro matraca Eliot v bedrovej časti vyztužené. Vďaka rozdielnej tvrdosti ložných plôch je matrac vhodný pre partnerov. Antidekubitné prestrihy navyše zabraňujú vzniku preležanín.
  • Jadro partnerského matraca Amundsen kombinuje peny rôznych tvrdostí. Optimálnu tvrdosť a pružnosť dodáva ložnej ploche 5 centimetrová vrstva studenej peny. Druhá strana je profilovaná do 7 zón a prevzdušnená odvetrávacími kanálikmi.

Naše nové matrace Tropico z kolekcie 2016 sú výnimočné svojimi ortopedickými vlastnosťami. Ak trpíte bolesťami chrbta, šije alebo hlavy, neváhajte, a využite našu ponuku 1+1 zdarma.