O nás

O nás

Spokojnosť zákazníkov a kvalitne spracované výrobky pre zdravý spánok sú naším krédom už vyše 20 rokov


Značka TROPICO bola založená v roku 2000 a postupne si vydobyla pozíciu lídra českého a slovenského trhu. V roku 2007 sa spoločnosť novo pod názvom Hilding Anders Česká republika, a. s. stala súčasťou skupiny Hilding Anders. Tropico naďalej zostáva kľúčovou značkou v oblasti kvalitného spánku.

Môžeme povedať, že na našom matraci spí každý druhý Čech či Slovák. Milióny predaných matracov a spokojných zákazníkov hovoria za všetko.
Venujeme veľkú pozornosť použitiu kvalitných vstupných materiálov. Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály vyrábané s ohľadom na životné prostredie napríklad v Belgicku, Nemecku, Švajčiarsku a Českej republike.
Kompletný proces výroby prebieha v našom výrobnom závode v Jilemnici.
Vážime si náš stabilný tím s približne 110 zamestnancami, ktorí sa na úspechu našej spoločnosti veľkou mierou podieľajú.  

Zaujímavosti:

  • Denne prešijeme okolo 5 km poťahovej látky.
  • Denne vyrobíme cca 1000 ks matracov.
  • Ročne spotrebujeme zhruba 2.000.000 kg pien (tj. hmotnosť približne 2000 osobných automobilov).
  • Ročne spotrebujeme asi 350.000 zipsov.
  • Ročne spotrebujeme toľko km nite, koľko km meria cesta na Mesiac (a bez pol cesty aj späť).
  • V priemere pripadá 1,5 patentovaného riešenia za rok - sme nositeľmi nových technológií a myšlienok, ktoré zlepšujú spánok.


foto_fabrikafoto_fabrika

 

HILDING ANDERS Group

Hilding Anders pomáha ľuďom sa dobre vyspať už od roku 1939, a odvtedy sa firma vypracovala na  predného výrobcu matracov a postelí v Európe a v Ázii. Vedenie spoločnosti sídli síce vo švédskom meste Malmö, ale spoločnosť je aktívna vo viac ako 40 krajinách, s viac než 7000 zamestnancami a čistými tržbami vo výške 851 miliónov € (2012). 

Prostredníctvom tradične silných značiek a privátnych značiek dokáže skupina Hilding Anders ponúknuť matrace a postele doslova ušité na mieru. Každý deň napĺňame úsilím dať svetu lepší spánok a stať sa svetovým dodávateľom číslo 1 v oblasti zdravého spania.

Viac informácii o Hilding Anders Group nájdete na www.hildinganders.com.

HILDING ANDERS Česká Republika a.s.

Hilding Anders Česká republika a. s. je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravý spánok na českom a slovenskom trhu. Prostredníctvom renomovaných značiek ponúka klasické i nadčasové riešenie pre spánok každého z nás. 

Vďaka silnému zázemiu nadnárodnej spoločnosti, dlhoročným skúsenostiam a nepretržitému vývoju nových technológií si spoločnosť Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla predné miesto na českom i slovenskom trhu.