Pozrite sa, akú radosť urobili dobrým ľuďom naše ceny!

Pred časom sme vyhlásili súťaž o vybavenie do spálne pre všetkých dobrých ľudí, ktorí sa dokážu obetovať a pomáhať svojmu okoliu. Ostatní potom hlasovali o tom, kto si zdravé spanie zaslúži zo všetkých najviac! Porota potom vybrala jedného víťaza a tri výherkyne, a ďalším dvadsiatim šiestim dobrým ľuďom dopriala anatomický vankúš.

Ceny za 1050 € si prevzal úslužný muž Marcel Ligocki

Do súťaže sa prihlásilo mnoho neobyčajných ľudí so zaujímavými životnými príbehmi, porotu však najviac presvedčil príbeh úžasného muža Marcela, ktorého prihlásila jeho partnerka. Ten sa svedomito stará o postihnutého syna, hoci nie je jeho biologickým otcom. Musí ho niekoľkokrát denne zdvíhať, a to je veľká záťaž pre jeho chrbát.

Matrace a ďalšie doplnky mu teda prinesú potrebnú úľavu.

A čo si pán Marcel z našej ponuky nakoniec vybral?

Trojica šťastných výherkýň si vybrala matrace, vankúše aj motorový rošt!

Na druhom mieste sa v našej súťaži umiestnila pani Dana, ktorá sa sama stará o tri deti a donedávna mala na starosti aj chorú mamičku. Vďaka svojej sestre, ktorá ju nominovala, si zo súťaže odniesla ceny v hodnote 700 €, napríklad matrac FOX, dva matracové toppery alebo anatomický vankúš Kuba.

O tretie miesto sa rozdelila mladá slečna Alexandra so staršou dámou Irenkou. Saša pomáha rodičom so starostlivosťou o postihnutého bračeka, pani Irena sa zase stará o zatúlané zvieratá. Obe si mohli vybrať ceny v hodnote 365 €, mladá slečna zvolila matrac, staršia pani praktický motorový rošt.