Rozdávame matrace a vankúše dobrým ľuďom - celkom za 3600 €!

Poznáte niekoho, kto pomáha svojmu okoliu, bez toho, aby za to niečo očakával? Nominujte ho do súťaže o matrace a ďalšie ceny v hodnote 3600€! Hľadáme dobrých ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud druhých, zvierat, alebo našej planéty. Rozhodli sme sa, že je na čase im raz aj niečo vrátiť.

Vybavenie do spálne získa tridsať víťazov

Chcete dobrým ľuďom pomôcť dopriať si dobrý spánok? Nominujte svojho známeho, príbuzného alebo napríklad kolegu z práce registráciou pomocou jednoduchého formulára. Napíšte, čo dobrého tento človek robí pre vás alebo pokojne celú spoločnosť, a prečo si podľa vás práve on zaslúži vyhrať.

Zdieľajte jeho príbeh na Facebooku a získavajte pre neho až do konca roka hlasy. Každý môže hlasovať cez Facebook alebo cez email.

Tridsať dobrých ľudí s najviac hlasmi potom v januári 2015 posúdi porota a ceny rozdelí takto:

  • 1. miesto: Vybavenie podľa vlastného výberu v hodnote 1050 €
  • 2. miesto: Vybavenie podľa vlastného výberu v hodnote 700 €
  • 3. miesto: Vybavenie podľa vlastného výberu v hodnote 365 €
  • 4.- 30. miesto: Anatomický vankúš v hodnote 55 €

Aké ceny sú v hre?

Matrace, rošty aj anatomické vankúše! Víťaz zvládne kvalitnými matracmi vybaviť celú rodinu. Alebo si môže sám pre seba kúpiť ten najlepší polohovateľný rošt aj pohodlný matrac. V každom prípade sa mu bude lepšie spať a ráno sa bude vďaka vám cítiť odpočinutý a pripravený na nové dobré skutky.

Pozrite sa na našu ponuku matracov, roštov a doplnkov. A ak váš favorit náhodou v súťaži neuspeje, kúpte mu malý darček sami, zaslúži si to.

A zapojte sa!