Tropico podporuje beach volejbalové jednotky

Veríme, že aj Martina s Barborou ocenia jedinečnosť našich produktov, a my im na oplátku budeme držať palce, aby sa im darilo na ceste k splneniu športových snov

Jeden z najpopulárnejších športov vznikol pri mori, preto sa nám pri vyslovení slov beach volejbal alebo plážový volejbal vybaví teplý piesok, slnko, more a krásne, sporo odeté, opálené telá. Je to nádherný šport, ktorý nie je obmedzený vekom, a je vhodnou aktivitou k získaniu pružnosti, postrehu, sily a obratnosti, korunovaný navyše množstvom zábavy. Rekreačne si ho vyskúšal aspoň raz v živote snáď každý, kto sa ocitol na pláži.

Pred nedávnom vsadili na beach volejbal tiež hráčky ASC Dukla Praha Martina Bonnerová a Barbora Hermannová, a správnosť svojej voľby potvrdzujú vynikajúcimi výsledkami. V roku 2013 sa im podarilo zvíťaziť na Majstrovstvách republiky žien ČR a na Staropramen Cool Super Cupe, 9. miesto obsadili zhodne na Majstrovstvách Európy v Klagenfurte, Grand Slame v holandskom Haagu a na Fuzhou Open v Číne. Vo svetovom rebríčku sa držia už na 24. priečke.

"Našim cieľom je prepracovať sa do hlavnej súťaže Svetových Tour, posúvať sa vo svetovom rebríčku stále vyššie a našim snom je, snáď ako každého športovca, dostať sa na Olympijské hry Rio 2016 " , vravia spoločne.

Dobre vedia, koľko času, práce a úsilia je potrebné vynaložiť, aby im bolo umožnené hrať proti najlepším na svete. Navyše, môžu sa spoľahnúť len jedna na druhú, musia mať perfektnú telesnú kondíciu a dokonalý psychický súlad. Dostať sa na vrchol znamená denne na sebe tvrdo pracovať. Je známe, že kvalitný spánok je základným a najprirodzenejším zdrojom celkovej regenerácie. Rad matracov Šport&Relax je konštrukčne navrhnutý tak, aby tieto matrace čo najviac pomohli uvoľniť namáhané svalstvo a zregenerovať vyčerpaný organizmus po dni plnom telesnej a psychickej aktivity.

Veríme, že aj Martina s Barborou ocenia jedinečnosť našich produktov, a my im na oplátku budeme držať palce, aby sa im darilo na ceste za splnením športových snov.