Tropico

Atlas Astana 3D Flex

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
16009-3let
záruka
vyska-22
výška matraca
60000test
zátěžový test
nosnost-140
nosnosť matraca
3d-rainbow
3D Rainbow
alergici
pre alergikov
snimatelny-potah
snímateľný poťah
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C

Sendvičový matrac z pružných pien Flexifoam

Atlas ASTANA 3 D Flex je tuhý sendvičový matrac z pružných pien Flexifoam s 3 D Rainbow technológiou , zvýšenou výškou na 22 cm, zvýšenou tuhosťou a nosnosťou 140 kg. Ideálne pre široké spektrum používateľov. Antibakteriálny prateľný BAMBOO poťah. Český výrobok. Ponúka rovnú stranu (bez profilácie „klasik“ strana SOFT), ktorá vyhovie tradične založeným spáčom. Druhá strana „ relax “ má masážnu profiláciu 3D Rainbow (použitie viacerých pien rozdielnych vlastností a tuhosti na jednej ležacej ploche) a je to tuhšia strana HARD. Súčasťou je prateľný dvojdielny antialergický poťah Bamboo s vlastnosťou odpudzujúcou vlhkosť.

KONŠTRUKCIA JADRA

• Strana „ relax “ s 3D Rainbow technológia je veľmi príjemná, komfortná a vysoko účinná. Je o niečo tuhšia ako strana „klasik“ a ponúka 7 anatomických zón s jemným masážnym účinkom na uvoľnenie napätého svalstva a podporu správneho krvného obehu v priebehu spánku, čo je u tuhého matraca obzvlášť dôležité. STRANA HARD
• Robustný, tuhý a odolný stred z eko peny Flexifoam RekoNatura šetrí prírodu aj Vašu peňaženku.
• Strana „klasik“ masívna vrstva neprofilovanej Flexifoam peny vyniká vysokou pružnosťou a priedušnosťou. STRANA SOFT

POŤAH BAMBOO

• Prateľný na 60 °C, dvojdielna konštrukcia (jednu polovicu poťahu môžete dať do práčky a
• s druhým polovicou matraca stále používať).
• Poťah je obojstranne prešívaný klimatizačnou vrstvou dutého vlákna, s ochrannou spodnou vrstvou proti štiepeniu a pre ľahšie navliekanie na jadro matraca. Je vzdušný a rýchloschnúci.
• Výťažky vlákien bambusu pomáhajú vytvárať prirodzené prostredie na obmedzenie vzniku roztočov a zamedzenie šírenia alergénov. Výťažky z vlákien bambusu navyše dobre pohlcujú vlhkosť

 

 

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Vyráběné varianty

Varianty potahu
  • Bamboo
    Bamboo

    Obsahuje jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinkami, má antibakteriálne vlastnosti a pomáha zabraňovať vzniku plesní. Veľmi vhodný pre osoby s vyššou potivosťou a alergikov.

    Poťahy všetkých matracov sú prešité dutým vláknom (tzv. „klimatizačná vrstva“ = vysoká priedušnosť + komfort + vhodnosť pre alergikov).

    Všetky poťahy sú snímateľné a prateľné na 60°C. Sú vyrobené z 2 samostatných polovíc a opatrené zipsom (ľahká údržba, možnosť prania v domácich podmienkach a možnosť nepretržitého požívania matraca s jednou polovicou poťahu, pokiaľ sa druhá perie).

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: