Pružinové matrace

Pružinové matrace sa v českých domácnostiach vyskytujú od nepamäti a stále sú veľmi obľúbené. Ich konštrukcia prešla zásadným vývojom. Pružinové matrace Tropico môžete teraz kúpiť v dvoch prevedeniach: "klasické" pružinové matrace systému Bonell, tzn, že pružiny sú spevnené...

Více

kokos-latexovou doskou alebo "taštičkové" matrace.

U tohto typu je každá pružina zašitá zvlášť v textilnom sáčku, čo umožňuje dokonalú oporu chrbtice aj jednotlivých častí tela. Samozrejme u oboch variant si môžete byť istí, že pružiny Vás už tlačiť na chrbát nebudú! Neopomenuteľnou výhodou pružinových matracov je ich vzdušnosť, čo umožňuje uloženie na pevných doskách alebo roštoch. Predovšetkým taštičkové matrace Tropico sa radia ku špičkovým výrobkom v oblasti zdravého spánku, ktoré smelo konkurujú zahraničným výrobkom. Pružinové matrace Vám pomôžu príjemne relaxovať a zdravo spať.

arabela
Tropico

Arabela 1+1

už od 546 
1,092 

Super vzdušný matrac s taštičkovými pružinami, studenou penou a kokosovou výstuhou na tuhšej strane. Každá taštičková pružina reaguje samostatne. Matrac dokonalo kopíruje a podopiera telo. Prateľný poťah. Vyrobený v Krkonošiach.

zaruka-5
záruka
vyska-24
výška matraca
test-80
záťažový test
nosnost-140
nosnosť matraca
Detail produktu
Akcia
spirit_superior_comodore
Tropico

SPIRIT Superior COMODORE 1+1

už od 1,016 
2,032 

Vrcholná konštrukcia s dokonalým pohodlím, dynamikou a vzdušnosťou. Latexová jemnosť a pamäťový odľahčujúci efekt.

zaruka-8
záruka
vyska-30
výška matraca
test-200
záťažový test
nosnost-150
nosnosť matraca
komfort-5
ortoped. komfort 5. úrovne
Detail produktu
Akcia
austin_air
Tropico

AUSTIN Air 1+1

už od 708 
1,416 

Pružinový matrac. Jadro s vysokým počtom taštičkových pružín a latexom. Robustný partnerský taštičkový matrac, spájajúci tie najlepšie materiály pre zdravý spánok.

zaruka-7
záruka
vyska-26
výška matraca
test-150
zátěžový test
nosnost-140
nosnosť matraca
Detail produktu
Akcia