Austin Air Visco

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
zaruka-7
záruka
vyska-26
výška matraca
test-150
zátěžový test
multipocket
Multi Pocket jádro
snimatelny-potah
snímateľný poťah
thermo
thermo
thermovisco
prispôsobivá Visco pena
kokosove-vlakno
kokosové vlákno
prodysne
Priedušné
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C

Matrac z rodiny partnerských matracov Austin Air, spájajúci tie najlepšie materiály pre zdravý spánok.  Možnosť výberu širokej škály ložných plôch podľa individuálnych požiadaviek.  Matrace Austin Air rovnakej výšky sa dajú vhodne kombinovať.  Základom je jadro s vysokým počtom taštičkových pružín– MultiPocket s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami, vysokým komfortom spánku a odolnosťou. Luxusný poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell®. 

Pamäťová pena (strana soft) Poskytuje relaxáciu unavenému telu, odľahčuje kĺby a uvoľňuje svaly. Svojou vynikajúcou schopnosťou kopírovať kontúry tela ho podopiera a pomáha udržať chrbticu v optimálnej polohe. Prepojené prevzdušňovacie kanáliky na neustálu výmenu vzduchu.

Studená pena. Pre ešte väčšiu pružnosť ložnej plochy je použitá studená pena strednej tuhosti s výbornou odrazovou pružnosťou na ľahké otáčanie.

Multi Pocket. Pružinové jadro konštruované do 7 anatomických zón, precízne podopiera a kopíruje telo v každej polohe. Robustný penový rám na stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie.

Kokosová doska. Roznášacia doska výšky 1 cm z lisovaného kokosového vlákna dáva matracu tuhosť, odolnosť a stabilitu.

Poťah Tencel® (60 °C). Odolný a pružný. Skvelo odvádza pot a ľahko sa zbavuje vlhkosti – vďaka prírodným vláknam Tencel® Lyocell®. Vybavený obojstranne klimatizačnými vrstvami dutých vlákien vysokej gramáže (400 g/m2) pre správnu klímu na lôžku a obmedzenie potivosti.

THERMO AIR CONTOL 3D mriežka v poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu a obmedzuje potenie. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: