Tropico

Latex Supreme

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
16007-5let
záruka
vyska-20
výška matraca
test-80
záťažový test
nosnost-135
nosnosť matraca
zony-7
7 anatomických zón
alergici
pre alergikov
snimatelny-potah
snímateľný poťah
antialer-potah
antialergický poťah
proti-roztocum
Proti roztočom
ventilacni-kanalky
ventilační kanálky
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C
ulozeni-3
uloženie matraca

Luxusný celolatexový matrac s prevzdušňujúcimi kanálikmi usporiadanými do 7 anatomických zón. 

Celolatexový matrac vhodný pre alergikov aj astmatikov. Skvelá podpora tela vo všetkých spánkových polohách, na ideálnu oporu správnej polohy chrbtice. Vhodný pre všetky vekové kategórie – od detí cez dospelých aj ako matrac pre seniorov, ktorí potrebujú zvýšenú starostlivosť o kĺby.   

  • Latex - takmer nezničiteľné, tvarovo stále ortopedické jadro z jedného kusa latexu s objemovou hmotnosťou 60 kg/m3. Vďaka perforáciám má 7 anatomických zón a je priedušné.
  • Poťah Aegis (60 °C) - vysoký podiel prírodných vlákien Tencel®/viskóza (49 %) s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti, zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní). Predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.
  • Ramenné zóny (zmäkčujúce perforácie) - uvoľňujú ramená počas spánku na boku, šetrne sa tak starajú o ramenné kĺby a napomáhajú zamedziť „preležaniu ramena“. Profilácia zároveň zaistí odvetranie jadra.

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: