Kde stráviť sviatok zamilovaných? V posteli!

Chystáte sa tento rok s partnerom oslavovať svätého Valentína? Alebo ho trávite sami? V oboch prípadoch pre vás máme tip, ako si ho tento rok naozaj užiť. Zostaňte celý deň vo svojej posteli! Sviatok zamilovaných totiž tento rok pripadá na sobotu, prečo to teda nevyužiť a nezostať celý deň doma?

Zamilujte sa do leňošenia

Svätý Valentín veľa ľudí trávi na večeri v reštaurácii alebo na romantickom pobyte. Nie sú to ale zbytočne minuté peniaze? Kedy ste si naposledy dopriali celý deň doma, a ešte navyše v posteli? Že už si na to ani nepamätáte? Tak v tom prípade je to ideálny program tohtoročného Valentína!

A ako by mohol vyzerať váš ideálny Valentínsky deň?

  • 9:00-10:00 - raňajky v posteli
  • 10:00 - 13:00 - čítanie, počúvanie hudby v posteli
  • 13:00 - 14:00 - obed v posteli
  • 14:00 - 17:00 - spoločenské hry v posteli
  • 17:00 - 19:00 - film podľa výberu partnera v posteli
  • 19:00 - 21:00 - večera a víno v posteli
  • 21:00 - 23:00 - film podľa vášho výberu v posteli

Nemajte výčitky svedomia, že ste nesplnili žiadne úlohy, svätý Valentín patrí predsa vám a vašim milovaným.

Doprajte si zdravý odpočinok

Čo keď vás ale zo samého ležania po pár hodinách bolí celé telo? Gratulujeme! Práve ste zistili, že je potrebné zaobstarať si nový matrac. Na kvalitnom matraci by ste totiž mali vydržať polihovať celý deň, pohodlne a bez bolesti chrbta.

Kým na svätého Valentína myslíte predovšetkým na svoju drahú polovičku, pri výbere matraca by ste mali myslieť hlavne na seba! Preto existujú takzvané partnerské matrace, ktoré sú rovnako vysoké, ale z každej strany majú inak tuhú ložnú plochu.

Ženy väčšinou radšej spia na mäkších matracoch, muži zase na tvrdších. Matrac teda stačí otočiť na požadovanú stranu. Užite si spoločný odpočinok, ale každý podľa svojich predstáv!

Valentín