Ktoré Tropico produkty patria v roku 2018 medzi najobľúbenejšie?

Máme za sebou trištvrte roka plného výroby matracov, roštov, konštrukcií postelí a šitia posteľných doplnkov. Nasledujúce mesiace nás ale čaká najviac práce. Jasne, je ešte skoro, ale blížia sa Vianoce a my chceme byť pripravení. Nahliadli sme preto do štatistík, aby sme zistili, ktoré z našich Tropico výrobkov patria tento rok medzi najobľúbenejšie.

Ktoré druhy matracov sa vo vašich spálňach objavujú najčastejšie?

Primárne sa ako výrobcovia zameriavame na matrace, preto iste ani vás neprekvapí, že je o ne najväčší záujem. Ponuka je veľmi široká, neustále ju inovujeme a teší nás fakt, že sa zaujímate o všetky typy matracov.

Ktoré však priťahujú vašu pozornosť najviac?

 • Rebríčku obľúbenosti kraľujú matrace zo studenej peny.
 • Nasledujú matrace z lenivej peny.
 • Na treťom mieste sú matrace zdravotné.

Aby sme dosiahli čo najlepších vlastností matracov, ako sú tvarová stálosť, životnosť, elasticita či vzdušnosť, kombinujeme pri ich výrobe rôzne druhy pien. A kombinácia obľúbenej studenej a lenivej peny je jednou z najčastejších. Túto kombináciu nájdete napríklad u matracov rady SPIRIT Superior.

TOP 3 matrace Tropico

 1.    Tropico Super FOX

  Už niekoľko rokov je váš najobľúbenejší matrac FOX. Preto sme ho v minulom roku vylepšili a na trh uviedli nasledovníka SUPER FOX. Zaobstarať si ho môžete v 6 rôznych výškach a rôznych typických aj atypických rozmeroch.

   

  2.     Romantika Kašmír

  Tuhý matrac s jadrom z kokosových vlákien vyrábaný v dvoch výškach 20 a 24 centimetrov je vyhľadávaný predovšetkým pre svoju vysokú nosnosť až 150 kg. Ponúkame ho v zaujímavej akcii 1 + 1 zadarmo a navyše ku každému ako darček pribalíme vankúšik Leňošek z pamäťovej peny.

   

  3.     Forest Air Aegis

  Trojicu matracových bestsellerov uzatvára matrac Forest Air Aegis. Ide o najpriedušnejší penový matrac na trhu, s vysokou nosnosťou a extra 28 centimetrovou výškou.

Vieme aj rošty, postele a vankúše

Aby sme našim zákazníkom zaistili čo najkvalitnejší a najpohodlnejší spánok, vyrábame okrem špičkových matracov tiež

 • luxusné postele,
 • lamelové rošty
 • a posteľové doplnky.

Po niekoľkých rokoch sa naša posteľová ponuka obmedzila na kontinentálnej postele, ktoré podľa nás prinášajú najväčšie pohodlie a maximálny komfort spánku. V jednom do detailu vyladenom produktu je ich vlastne schovaných niekoľko - masívny drevený posteľový rám potiahnutý prvotriednou látkou s voliteľným dezénom, 3 matrace a praktický otoman s úložným priestorom.

Lamelové rošty sú tým najlepším podkladom pre akýkoľvek matrac. Pozor si musíte dávať len pri polohovacích, na tie nepoložíte napríklad pružinové matrace, ktoré by sa polohovaním mohli nenávratne poškodiť. A práve polohovateľné rošty sú tie, ktoré máte najradšej. Niet sa čomu diviť, poskytujú maximálny komfort a pohodlie.

A medzi doplnkami bez prekvapenia vedie krycí matrac, konkrétne Topper Visco. Predlžuje životnosť matraca, chráni ho pred nečistotami a podporuje jeho ortopedické vlastnosti a pohodlnosť.