Mamičky, pozor! Pochváľte sa nezbedami svojich detí a vyhrajte doplnky do spálne

Na našom facebookovom profile sa rozbieha nová súťaž. Tentoraz môžete vyhrať vankúše a prikrývky v celkovej hodnote 220 €. Stačí, ak nám pošlete čo najvtipnejšiu fotku, na ktorej bude dieťa v posteli.

Smiech je korenie života a patrí k nemu rovnako ako dobrý spánok. Vyhlasujeme preto súťaž o najvtipnejšie fotografie tých najväčších odborníkov na postele a všetko s nimi spojené - detí.

Sú to totiž práve deti, ktoré zaspia v akejkoľvek polohe alebo sa naopak spánku bránia s nevídanou kreativitou. Perina je v jednej chvíli ich najväčší nepriateľ a o pár minút neskôr je z nej bezva iglu pri hre na dobývanie severného pólu.

Koľko "lajkov" nazbierate za dva týždne?

Veríme, že aj vy máte doma vtipnú fotku svojho dieťaťa v posteli. Tak prečo s ňou nepobavit široké okolie, keď za to navyše môžete vyhrať doplnky do spálne v celkovej hodnote 220 €?

Svoju fotku nám pošlite na hildinganders.tropico‌‌M‌‌gmail.com. Skontrolujeme, či nie je stiahnutá z internetu a zverejníme ju v albume na facebookovom profile Matracetropico.cz.

Súťaž trvá od 15. 7. 2015 do 5. 8. 2015 a počas tejto doby môžete pre svoju fotku zbierať hlasy čiže "lajky". Stačí, keď požiadate svojich priateľov, aby u fotky klikli na "Páči sa mi to". Po skončení súťaže odmeníme tri fotky, ktoré budú mať "lajkov" najviac.

Výhercovia od nás dostanú set vankúša a prikrývky Aloe Vera v hodnote 73 €.

Prečítajte si podrobné informácie o súťaži a neváhajte - čím skôr nám fotku pošlite, tým viac času budete mať na zbieranie hlasov!