Matrace Tropico predstavujú unikát vo svete matracov

Matrac Fox z našej ponuky už určite poznáte. Teraz sme ho však zdokonalili, pridali pamäťovú penu a zvýšili na ojedinelých 28 cm!

Predstavujeme vám novinku prinášajúcu nový rozmer spánku. Na základe vašich prianí sme vyvinuli extra vysoký matrac Fox 28 s výškou 28 cm. Jedná sa o unikát na trhu, s ktorým sa nikde inde nestretnete. Sme jediní výrobcovia v Českej republike, ktorí skonštruovali tak vysoký matrac s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami.

Čo matrace Fox ponúkajú?

S matracom Fox sa v našej ponuke stretávate už dlhšie. Mäkšia strana matraca je tvorená pamäťovou bio penou, veľmi vhodnou pre alergikov. Je možné si u nej vybrať z dvoch variant profilácií - profilácia Classic z masívnej rovnej lenivej peny alebo profilácia Wellness. Jej jemné masážne nopky pomôžu uvoľniť stresom napäté svalstvo.

Tvrdšie strana matraca so 7 anatomickými zónami je vyrobená z robustnej Flexifoam ® peny. V oblasti ramien je zmäkčený, aby nedošlo k preležaniu ramena pri dlhšom spaní na boku. Vďaka špeciálnej úprave CubeCare je vhodný pre ľudí, ktorí chcú alebo musia tráviť v posteli veľa času, táto profilácia napomáha zabrániť pocitu preležaniu.

Matrac Fox je vybavený veľmi praktickým poťahom Wellness Line. Nielen, že je možné rozdeliť ho na dve polovice a prať v práčke na 60 ° C, ale obsahuje aj klimatizačnú vrstvu dutého vlákna, ktorá zvyšuje priedušnosť a obmedzuje potenie. Ženy príjemne zahreje a muža ochladí.

Z niekoľkých výšiek si vyberie každý

Doteraz bol matrac Fox dostupný v štandardných výškach 16, 20 a 24 cm. Výšku 16 cm uvítajú deti a ženy s nižšou váhou od 40 do 70 kg, matrac Fox s výškou 20 cm patrí k najpredávanejším modelom vďaka svojmu pohodliu a stabilite. Pocit istoty vám dodá výška 24 cm. Nový matrac Fox s výškou 28 cm je vhodný pre všetkých členov rodiny. Zvlášť ju potom ocenia tí, ktorých doteraz vstávanie z nižšej postele zaťažovalo.

Vypočuli sme vaše časté priania a okrem vyššie spomínaného luxusného matraca Fox 28 s unikátnou výškou 28 cm sme novo skonštruovali aj matrac Foxik pre deti. Jeho výška 14 cm je vhodná do všetkých postelí štandardných rozmerov. Pri spaní poskytuje ideálnu oporu detskej chrbtice, ktorá je pre správny rast a vývoj veľmi dôležitá.

Akcia 1+1 zdarma

Pretože vám chceme ponúkať naozaj kvalitný tovar, bol matrac Fox podrobený náročným záťažovým testom. Vďaka tomu vám naň poskytneme záruku nezvyčajných 6 rokov!
Naviac máte až do 30. 4. 2014 možnosť získať ho vo všetkých výškach a rôznych rozmeroch v akcii 1 + 1 zadarmo.

Pre rozmery 90x200 cm, 80x200 cm a 85x195 cm pri výške 20 cm vám garantujeme dodanie do 4 dní.

Veríme, že matrac Fox splní vaše očakávania a bude sa vám na ňom dobre spať.