Odmeňte svoje deti za vysvedčenie zdravým spánkom

Pokojný a zdravý spánok vašich detí znamená aj väčší pokoj pre vás. Blížiace sa vysvedčenie je ideálnou príležitosťou, ako zabiť dve muchy jednou ranou. Urobíte deťom radosť a postarajte sa o ich zdravší spánok. Prečítajte si ako.

Hovoríte si, že deti z matraca alebo novej prikrývky nebudú skákať do stropu? Máte pravdu, preto musíte darčeky vhodne zaobaliť.

Nudný darček v atraktívnom balení

Reakcia vašich detí na nový matrac alebo vankúš budú tak maximálne prektútené oči. Chcú videohry a komiksy s obľúbenými hrdinami. Tak im ich dajte. Ale trochu inak, praktickejšie.

Vytapetujte alebo vymaľujte okolie postele alebo celú izbu do farieb a motívov obľúbeného filmu, hry či komiksu. Pridajte obliečky a plachtu s rovnakým motívom a detská radosť je zaručená.

Potom už stačí len vymyslieť historku o tom, že rovnaký matrac alebo vankúš používa aj kapitán Amerika a oči potomka už nebudú prevrátené, ale budú žiariť.

Detská radosť v zdravom balení

Vybrať to správne vybavenie už je hračka. Pre deti je skvelou variantou matrac Šárka Top. Sendvičový matrac, ktorého jadro je tvorené latexovými doskami vystuženými odolnou flexi penou. Vyznačuje sa skvelými ortopedickými vlastnosťami a oporou detskej chrbtice. Navyše je odolný voči detskému poskakovaniu na posteli.

Oporu krčnej chrbtice skvele doplní ortopedický vankúš Kuba junior z pamäťovej peny, ktorý je veľkosťou prispôsobený stavbe detských tiel.

Prikrývka Aloe Vera je zase šetrná k detskej pokožke. Možností je veľa, stačí si len vybrať a praktické darčeky vhodne naaranžovať, aby z nich deti mali radosť.