Anatomické vankúše

Bolesť hlavy, krčnej chrbtice a šije sa v dnešnej dobe stala bežnou záležitosťou. Ak vynecháme vážne zdravotné komplikácie, často za ich príčinou stojí súčasný spôsob života - sedavé zamestnanie, nedostatok aktívneho pohybu, ochabnuté svaly, fajčenie či alkohol.

Anatomické vankúše Tropico

Ak si želáte vankúš, ktorý sa Vám optimálne prispôsobí, vyberte si niektorý zo zdravotných (anatomických) vankúšov Tropico. Umožňujú zdravý spánok na chrbte aj na boku a štandardne sú dodávané s obliečkami na vankúšiky prateľnými na 40°C.

Odľahčite svoju krčnú chrbticu

Pre uvoľnenie a odľahčenie krčnej chrbtice je ideálny zdravotný vankúš Tom. Vyberať môžete z prispôsobivej visco-latexovej peny, pamäťovej peny a ďalších materiálov.

Vankúš Tropico Tom je vankúš z plnej visco-latexovej peny strednej tuhosti s pamäťovým efektom. Zaručuje fixáciu krčnej chrbtice v optimálnej polohe pre zdravý spánok.

Doprajte si luxus so zdravotnými vankúšmi Tom Aloe a Tom Kokos, vyrobenými s použitím prírodných surovín na vodnej báze a prírodných olejov s mikro kapsulami extraktu z liečivej rastliny Aloe Vera alebo kokosu. Vankúše sú perforované a vďaka tomu veľmi vzdušné. Perforácia prináša ešte jednu výhodu, a to možnosť voliť medzi tuhšou a mäkšou stranou vankúša pretože perforácie majú z každej strany rôzny priemer. Máte tak možnosť zvoliť si vyhovujúcu tuhosť a vankúš sa dokáže prispôsobiť pri ležaní na chrbte aj na boku. Poskytuje uvoľnenie a relaxáciu krčného svalstva a výrazne znižuje zdravotné ťažkosti ako stuhnutosť šije, bolesti krčnej chrbtice či hlavy.

10539-tom_aloe_kompo

Predíďte ťažkostiam aj na cestách ľahko a pohodlne

Tom Mini je nízky a mäkký zdravotný vankúš s výbornou tvarovou pamäťou, ktorý pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Vyrába sa z lenivej peny, ktorá mu dodáva ideálne elastické vlastnosti a schopnosť dokonalého uvoľneného krčného svalstva, vďaka čomu je vhodný pre prevenciu bolestí v oblasti krčnej chrbtice.

Anatomický vankúš s antiseptickými účinkami

Ak trpíte alergiami môžete siahnuť po novinke roka 2021 - vankúši Tom Karbon. Pamäťová pena s prímesou uhlíka, získaného z bambusového uhlia prináša antiseptické účinky a vhodnosť použitia pre osoby citlivé aj alergické. Vankúš je príjemne mäkučký, vzdušný a vhodný aj pre drobnejšie postavy. Relaxácia je samozrejmosťou - vďaka už spomínanej pamäťovej pene, ktorá zníži tlak na šijové svalstvo (pomáha neobmedziť krvný obeh) a prinesie úľavu.

 

 

Tom_Carbon_kompo

Anatomický vankúš, s ktorým sa lepšie dýcha

Ďalšou novinkou pre rok 2021 je anatomický vankúš Tom Eucalyptus. Pamäťový vankúš s jemným vybraním pre krk a hlavu, ktoré umožnia rovnomerne podoprieť šiju bez toho, aby hlava bola nepríjemne vysoko. Vyskúšajte, aké to je, mať vankúš, ktorý pocítite skutočne od hlavy až po ramená. Relaxácia vďaka uľavujúcej, ergonomicky tvarovanej pamäťovej pene a eukalyptová esencia napomáha uľahčiť dýchanie v priebehu spánku.

Eucalyptus_kompo