Partnerské matrace - neustupujte, je to váš spánok

Obstarávate si s partnerom nové vybavenie spálne a nemôžete sa zhodnúť na tvrdosti matracov? Nemusíte hľadať kompromis, kúpte si takzvané partnerské matrace, ktoré sú z každej strany inak tuhé. Pohodlný spánok si predsa zaslúžite obaja!

Muži mávajú radšej tvrdšie spanie, ženy naopak

Neviete, aký matrac je pre vás a vášho partnera najvhodnejší? Preferovaná tuhosť matraca zvyčajne zodpovedá typu postavy - vyšší a silnejší ľudia majú radi tvrdé matrace, drobné postavy sa zase lepšie vyspia na mäkšom matraci. Časté teda je, že muž požaduje tuhší matrac a žena mäkší.

Partnerské matrace majú dve rôzne ložné plochy, jedna je výrazne tuhšia než druhá. Je len na vás, na akú stranu si matrac otočíte. Výhodou je, že celková výška postele zostane rovnaká.

Pozrite sa na obľúbené partnerské matrace z našej ponuky!

Matrac Heureka má vo svojom jadre kombinácii pien Flexifoam®, je vzdušný, odolný a vysoko elastický. Zelená strana je mäkšia, biela tuhšia. Kúpte si tento matrac s poťahom Cashmere v akcii!

Partnerský matrac Everest výrobcovia vyvinuli s ohľadom na priania zákazníkov. Matrac je maximálne vzdušná vďaka jedinečnej technológii AirForce. Mäkšia ložná plocha je z oranžovej lenivej BIO peny, tvrdšia z modrej peny Flexifoam® vyššej tuhosti. Matrac je 27 centimetrov vysoký, dodá vám pocit pohodlia i luxusu.

Partnerské matrace sa hodia aj pre návštevy alebo pre dospievajúce deti

Partnerské matrace nemusíte vždy kupovať len v páre. Ich praktickosť oceníte aj v posteliach, na ktorých zakaždým spí niekto iný, napríklad na chate alebo v izbe pre hostí. Dajte svojim hosťom na výber, na ktorej strane matraca chcú spať radšej!

Obojstranný matrac kúpte aj svojim ratolestiam, menšie deti totiž obvykle preferujú mäkké matrace, s postupujúcim vekom (a pribúdajúcou váhou) je pre nich vhodnejší tuhší matrac. Prečo kupovať nový matrac, keď stačí otočiť ten existujúci?