Polohovateľný rošt nesmie chýbať ani vo vašej spálni!

Polohovateľné rošty nasadili latku poriadne vysoko! Pohodlie a mnohostranné využitie láka stále viac ospalcov a my sa im nedivíme. S polohovateľným roštom sa vám už nebude chcieť vstávať z postele a ani nebudete musieť! Prečo? Čítajte ďalej!

Polohovateľný rošt

Mnoho nocľažníkov si vystačí s latkovým či lamelovým roštom. Čo sa ale stane vo chvíli, keď si ľahnete na rošt polohovateľný? Zamilujete sa do neho už po prvej spoločne strávenej noci! :-)

Polohovateľný rošt vám prináša oveľa viac pohodlia, kvalitného spánku a radu ďalších využití! Zaobstarať môžete manuálnu aj elektrickú verziu polohovania roštu. Elektrickú variantu roštu ovládate pomocou ovládača bez námahy a priamo z lôžka.

Ideálna spacia poloha je s mierne zdvihnutým nohami a hrudníkom. Takáto poloha má rad výhod. Uľaví od tlaku, uľahčuje dýchanie a zlepšuje funkciu krvného obehu. Do tejto pozície vás uvelebí iba polohovateľný rošt.

Nenechajte sa odradiť jednorázovou investíciou. Majte na pamäti, že kvalitný rošt vám poslúži pravdepodobne do konca života! S pribúdajúcim vekom navyše iste oceníte aj zdravotné benefity polohovateľného roštu.

Kto čerpá najväčšie výhody?

  • Vášniví čitatelia a diváci

Zaboríte sa do teplej periny s hrnčekom kakaa, knihou a spokojne začínate čítať. Spokojnosť končí vo chvíli, keď sa pre vás každá poloha stáva príjemnou na iba pár minút. Tam vás bolí za krkom, tam vás tlačí to a ono. Rovnaká situácia nastáva aj v prípade, že sledujete v posteli dlhší čas televíziu.

Namiesto spučeného vankúša si bezstarostne zdvihnite polohovateľný rošt. Naviac vám za optimálnu podporu poďakuje aj váš chrbát.

  • Ľudia so špecifickým zamestnaním

Presedíte celú smenu v kancelárii za písacím stolom alebo naopak prestojíte pri výrobnej linke? Problémy sedavého zamestnania a ďalších povolaní sú veľmi rozšírené. Opuchy nôh a kŕčové žily vám v tom prípade nemusia byť vôbec cudzie. Zdvihnite si na rošte priestor nôh do vyššej polohy a pohodlne odpočívajte. Zvýšenie nôh je aj výbornou prevenciou cievnych ochorení. Vyššiu polohu nôh ocenia aj jedinci, ktorí trpia problémami s nízkym krvným tlakom.

  • Handicapovaní a starší ľudia

Šikovným a vďačným riešením je elektrický polohovateľný rošt predovšetkým pre seniorov a pre ľudí s problémami pohybového aparátu. Pomocou ovládača sa jednoducho, bez námahy a bolesti posadia alebo ľahšie uložia či vstanú z lôžka.

Je tiež veľkým pomocníkom pre osoby, ktoré sa o postihnuté osoby starajú. Umožňujú im mnohonásobne jednoduchšiu manipuláciu.