Polyuretánové matrace

Dlhá životnosť, dobrá priedušnosť, dokonalá elasticita a tvarová stálosť - to sú polyuretánové matrace z kompaktnej peny Flexifoam®, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien (PUR).

Mimo typy vystužené kokos-latexovými doskami kopírujú tieto matrace rošt pod záťažou, je možné ich mierne polohovať, ale hlavne - so zastaranými molitanovými matracmi nemajú veľa spoločného.

Univerzálne využitie

Do detskej izbičky matrac Sonet, do spálne partnerský matrac Maxi alebo luxusnejší Maxi Kings a napríklad na chatu niektorý z matracov Šárka Top, Patricie Plus alebo Trója Extra - vďaka dobrému odvodu vodných pár sa polyuretánové matrace hodia aj do vlhšieho prostredia a ponúkajú tak veľa možností, ako využiť ich skvelé vlastnosti.

Všetky polyuretánové matrace sú dodávané s dvojdielnymi snímateľnými a prateľnými poťahmi AirMaster alebo Innovation, ktoré umožňujú vyprať iba jeden diel, takže nepreťažíte svoju práčku a matrac môžete používať bez obmedzenia.

Zbavte sa starých zaprášených molitánových matracov, ktoré nejdú poriadne vyčistiť a akurát z nich bolí chrbát. Matrace s penou Flexifoam® sú dostupné, kvalitné a ľahko udržiavateľné - pretože chytrou voľbou je vždy zdravý a pokojný spánok.