Prečo si zaobstarať matrac s 3D Rainbow technológiou?

Dĺžka spánku sa nám všetkým za posledných 10 rokov skrátila o hodinu. Aspoň to hovorí prieskum sledujúci spánkové zvyklosti v Európe. Nie je teda divu, že je kvalitný spánok potrebnejší ako inokedy. Vznikajú preto nové materiály a dômyselné technológie, ktoré majú spánkový deficit vyvažovať. Tentoraz sa pozrieme na špeciálnu technológiu 3D Rainbow s masážnym efektom.

Zažite trojrozmerné pohodlie

Výrobcovia matracov zvyčajne v jednom matraci kombinujú niekoľko pien rôznych tuhostí. Matrac s ložnou plochou, ktorý bol vytvorený technológiou 3D Rainbow, je typický pestrofarebnými masážnymi výstupkami. Každá z použitých pien má totiž inú farbu (odtiaľ názov technológie, rainbow = dúha).

A aké sú vlastnosti matraca s 3D Rainbow technológiou?

  • Prispôsobivosť ložnej plochy
  • Pružnosť
  • Vysoká vzdušnosť
  • Podpora prekrvenia pokožky

Druhy a hustoty použitých pien sú vybrané s ohľadom na vaše dokonalé pohodlie. Spánok na matraci s 3D Rainbow technológiou je vďaka tomu pokojnejší a výdatnejší.

Nechajte odpočívať každú časť vášho tela na anatomických zónach!

Ďalšie zaujímavé technológie pri výrobe matracov je delenie ložnej plochy na takzvané anatomické zóny. Každá zo zón je určená pre jednu z častí nášho tela. Na matraci s anatomickými zónami sa vyspíte pohodlne aj na boku, pretože sa veľmi dobre prispôsobí zvýšenému tlaku v oblasti ramien a bedier.

V našej ponuke nájdete hneď dva matrace, ktoré spájajú anatomické zóny s 3D Rainbow technológiou. Ako sa vám páčia?

  • Luxusný matrac Calipo Maxi z niekoľkých typov lenivých pien má v jadre ventilačné kanáliky pre lepšiu vzdušnosť. Obe ložné plochy matraca (mäkšia i tvrdšia) potom majú masážnu profiláciu.
  • Odolný matrac Maxi Kings zo studenej peny a peny Flexifoam® má v jadre stabilizačnú vrstvu, ktorá zaistí dlhú životnosť matraca.

Oba matrace sú vďaka rozlične tuhým úložným plochám vhodné pre partnerov s odlišnými preferenciami. Kvalitný spánok ale zaistí obom.