Tomu hovoríme predsavzatie! Špeciálny matrac pre športovcov

Dávate si pravidelne na Nový rok záväzok, že začnete viac športovať? Nie ste sami. V januári sa každoročne plnia všetky posilňovne a fitness centrá. Väčšina ľudí postupne odpadne a vo februári si už na svoje predsavzatia ani nespomenie. Ale vy na to tento rok môžete ísť z druhej strany.

Čo tak sa najprv ako športovec cítiť, a až potom sa ním skutočne stať? Ak sa chcete každé ráno budiť oddýchnutí a plní energie, skúste spať na špeciálnom matraci pre športovcov.

Načerpajte energiu cez noc

Jednou z funkcií spánku je regenerácia - vaše svaly sa uvoľňujú a odpočívajú. Na staršom alebo nekvalitnom matraci sa ale pohodlne nevyspíte. Pri neustálom prevaľovaní totiž svalstvo napínate. 

  • Matrac pre športovcov sa vám prispôsobí, začné vás po ľahnutí jemne masírovať v problémových partiách a vy si dokonale oddýchnete. 
  • Ráno sa prebudíte skutočne oddýchnutí, bez boľavého chrbta alebo krčnej chrbtice. 
  • Vstať z postele a dať si rannú rozcvičku preto bude oveľa jednoduchšie.

Vyberte si matrac pre športovcov

Výrobcovia za použitia moderných technológií vyvinuli špeciálny matrac pre maximálne pohodlný a výdatný spánok. Pozrite sa na dva matrace Tropico z radu Sport & Relax:

Matrac Xena Sport

Spánok plný relaxácie vám prináša matrac Xena Sport, ktorého konštrukcia vychádza z obľúbeného bestselleru predchádzajúcich rokov 2010 - 2013 matrac Xena Trio. Výškou 20 cm je vhodný pre urastených jedincov, výška 18 cm vyhovuje skôr aktívnym dorastencom.

Môžete si vybrať tuhosť strán - mäkšie Classic Soft s vnútorným zónovaním pre ideálnu oporu chrbtice a tvrdšie Relax Hard s masážnou profiláciou a vysokou vzdušnosťou. Poskytuje vynikajúce ortopedické vlastnosti.

Dvojdielny prateľný poťah Relaxtic, ktorý je prešívaný klimatizačnou vrstvou dutého vlákna, dodáva matracu vysoký komort. Matrac Xena Sport je dostupný už od 178€.

 

Matrac Carneval

Pre svalovca s váhou až 140 kg je určený robustný matrac Carneval. Bol vyvinutý na základe skúseností a prianí zákazníkov, ktorí túžili po matraci pevnom, ale pritom mäkkom a pohodlnom, s pamäťovou penou na povrchu.

Jednoduchým otočením možno získať rozdielnu tuhosť ramenných zón, mäkšia strana Soft so žltou visco penou napomáha predísť pocitu preležania ramien, hlavu, nohy a bedrá podopiera Flexifoam pena vyššej objemovej hmotnosti. Tvrdšia strana Hard ponúka vyššiu odrazovú pružnosť a výrazné masážne účinky.

Matrac Carneval s prešívaným poťahom Aloe Vera, ktorý izoluje, a zároveň umožňuje potrebné prúdenie vzduchu, je možné získať od 218€.