Tropico Continental PureDesign: na kvalitnej posteli záleží

V poslednej dobe vychádza veľa článkov o kvalite spánku. Radia vám kedy chodiť spať, ako dlho spať, vypínať telefóny a tablety. Sú vám však takéto rady k niečomu, ak sa budíte s boľavým chrbtom kvôli nevhodnej posteli?

Najdôležitejší pre dobrý spánok je kvalitný matrac, podstatné však je aj to, v akom ráme sú matrace zasadené a ako posteľ vyzerá.

3 vrstvy, ktoré uľavia vašej chrbtici

Základom našich postelí sú hneď tri vrstvy matracov. Uprostred nájdete nosný luxusný matrac Pocket. Jeho pružiny sú uložené v textilných púzdrach a každá reaguje samostatne. Rozložené sú do siedmych zón podľa tuhosti, čím je zaistené ideálne rozloženie tlaku pri rôznych polohách v spánku. Vašej chrbtici sa tak dostáva efektívnej podpory a už nebudete vstávať rozlámaní.

Vrchný matrac, tzv. Topper je tvorený VISCO-FLEXI penou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty a tlaku od užívateľa. Matrac pri kontakte s telom mäkne a tvarom sa prispôsobí, čo je veľmi pohodlné. Zároveň je vaše svalstvo uvoľnené, čo prispieva k zmierneniu bolesti chrbta.

Všetko dopĺňa systém pružín BONELL, ktorý roznáša tlak absorbovaný nosným matracom a dodáva posteli prirodzenú tuhosť a pružnosť.

Posteľ ako od módneho návrhára

Matrac leží na robustnej drevenej konštrukcii z masívneho dreva potiahnutej prvotriednym čalúnením. Aby vám posteľ dokonale ladila s vybavením spálne, vyberiete si z desiatich nových farebných možností poťahu v edícii PureDesign.

Voliteľné je takisto riešenie čela postele. K dispozícii je čelo Hills, Cube alebo City. Súčasťou je aj otoman, ktorý je dizajnovo zladený s posteľou a poskytuje praktický úložný priestor.

Vo vašej novej posteli sa budete cítiť ako v luxusnom hoteli, ale vyzerať bude presne podľa vašich predstáv a krásne zapadne do vášho domova. Príďte si posteľ vyskúšať k niektorému z našich predajcov. Ale pozor, už sa nebudete chcieť zodvihnúť.