Vianočné darčeky do spálne všetkých zamilovaných!

Vianoce sú skvelou príležitosťou, kedy si môžete obohatiť svoje hniezdočko lásky. Vianočné darčeky určené do vašej spálne vám môžu nielen spestriť partnerský život, ale tiež spríjemniť spánok.

Partnerský matrac

Nespí sa vám pohodlne? Často sa počas noci prebúdzate alebo prevaľujete? Problém bude pravdepodobne vo vašom súčasnom matraci. Je na čase nadeliť si na Vianoce nový, najlepšie obojstranný matrac. Veríme, že nebudete ľutovať! Zaspávať spoločne na novom pohodlnom krásavcovi bude dokonalé zavŕšenie Štedrého Dňa.

A prečo práve partnerský matrac? Obvykle má žena odlišné požiadavky na tvrdosť matraca než jej partner. Vďaka rozdielnej tuhosti si môžete u obojstranného matraca individuálne zvoliť stranu, ktorá bude vyhovovať vám aj partnerovi. Navyše používaním oboch strán matraca dosiahnete vyššej životnosti matraca a maximálneho komfortu.

Nezabudnite sa pripraviť na veľkú spotrebu baliaceho papiera a urobiť si dostatok miesta okolo vianočného stromčeka! :)

Obliečky

Obliečky sú veľmi dôležitým prvkom vo vašej spálni. Nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Saténové obliečky pôsobia na oko veľmi elegantne a na dotyk vo vás môžu skôr prebúdzať pocity túžby a vášne. Satén vás teda priamo zvádza k posteľovým radovánkam.

Oproti tomu kvalitná bavlna skôr vzbudzuje pocit pohodlia a bezpečia. Nie nadarmo sa používa príslovie "Spať ako v bavlnke".

Našťastie nezáleží na obliečkach, čo robíme či nerobíme vo svojej posteli :) Vyberte si jednoducho obliečky, ktoré sa páčia obom. Taktiež materiál si zvoľte, podľa toho, ktorý je vám najviac príjemný.

Perina a vankúš

Niet nad poriadnu perinu alebo "Ako si ustelieš, tak si aj ľahneš!" Doprajte si kvalitnú sadu prikrývky a vankúša. Taký posteľná set z aloe vera vás iste prekvapí nielen príjemným materiálom. Vlastnosti aloe vera totiž pozitívne účinkujú na pokožku a sú vhodné predovšetkým pre alergikov a astmatikov.