Víkend v Decodome v Topoľčanoch

Už tento víkend, 21. - 22.2.2015 pre vás predajcu Decodom chystá neopakovateľný zážitok. A my budeme pri tom.

Víkend s Decodomom

Čaká vás množstvo zábavy, darčekov, dobrého jedla a pitia a neopakovateľných zliav v Dome nábytku Decodom v Topoľčanoch. Jedným z lákadiel je možnosť sledovať v akcii profesionálneho šéfkuchára. Prvých 100 víkendových zákazníkov sa môže tešiť na výborné grilované kura zadarmo. Všetci si pochutíte na slovenských tradičných výrobkov, syroch, šunkách a víne.

Naviac môžete súťažiť o neuveriteľnú zľavu 90%, 60% alebo 30% na nákup v Decodomu. A to je veľmi zaujímavá ponuka.

Budeme pri tom

Takú veľkú udalosť sme si nemohli nechať ujsť a zapojili sme sa do nej ako jeden z partnerov. V nedeľu 22.2.2015 od 10:00 - 19:00 nájdete náš stánok v matracovém štúdiu.

Naše matrace si budete môcť vyskúšať a overiť ich vhodnosť práve pre vás pomocou špeciálnej elektronickej podložky Ergo Check. Ergo Check merí tlak na matraci vzniknutý v polohe na chrbte aj na boku. Pomocou prenosu do počítača je schopný zhodnotiť vhodnejší, či menej vhodný typ matraca v závislosti na tom, či trávite dlhší čas v ten či onej polohe.

Chystáme pre vás tiež drobné pohostenie, darčeky a zľavy na naše produkty. Celý víkend, v sobotu aj nedeľu, môžete využiť zľavu 15% na neakciový sortiment a 5% na produkty v akcii.

Ak si nevyberiete hneď cez víkend, nevadí. Od 23.2. do 9.3.2015 budete môcť využiť poukážky na zľavy 10% na neakciový produkty a 4% na akciové produkty.

Tešíme sa na vašu návštevu.
Tím Hilding Anders