Výhercovia súťaže, pozor!

S rozosielaním výhier z našej súťaže pre dobrých ľudí sme do poslednej chvíle otáľali kvôli niekoľkým oneskorencom, ktorí nám neodovzdali kontakty na výhercu. Už ale na nič nečakáme a výhry chystáme na rozoslanie.

Výhercami sa po vyhlásení výsledkov stali všetci súťažiaci. Hlavnými cenami, matracmi, boli odmenení rovno 4 výhercovia. Ďalších 26 výhercov z TOP 30 vyhralo anatomický vankúš v hodnote 1 490 € a všetci ostatní boli za účasť ocenení cenou útechy, vankúšikom leňošiek.

Získavanie kontaktov na výhercov bolo zdĺhavé

Výhercovia sa ozývali postupne a adresy, kam máme vankúšiky zaslať sme získavali ešte v posledných dňoch. Času od vyhlásenia už ale ubehlo dosť, je to práve mesiac, preto sme sa rozhodli ďalej na oneskorencov nečakať a výhry vám ostatným čo najrýchlejšie odoslať.

Tu sú 4 príbehy nominovaných dobrých ľudí, ktorí nám do dnešného dňa nereagovali na žiadny email ani telefonát, neodovzdali nám kontakt na nominovaného dobrého človeka a vankúšik leňošiek, na ktorý majú nárok, teda nedostanú. Ak sa teda na základe tejto správy ešte neozvú a kontakt nám na dobrého človeka v najbližších dňoch nepošlú.

Uvedomujeme si, že konkrétne na nominovaného Tomia Okamuru by sme kontakt a adresu asi nezískali, čakali sme hlavne na ostatné tri príbehy :)

Vy všetci ostatní výhercovia, ktorí ste nám kontakty poslali, vedzte, že váš dobrý človek dostane výhru v najbližších dňoch. Najneskôr do 16.2.!

Budeme veľmi radi, keď sa s nami o radosť z výhry podelíte, každá pekná fotka nás poteší a ešte viac nás utvrdí v tom, že mala táto súťaž zmysel a robí radosť.

Ďakujeme,
tím MatraceTropico.sk