Zákaznícke recenzie matracov Tropico

Pre spoločnosť Tropico sú názory zákazníkov to najcennejšie, okrem iného sú to práve aj ich požiadavky, ktoré pomáhajú pri vytváraní našich nových produktov.

Aj preto nás veľmi teší, že na známom porovnávacom portáli Heuréka tvoria celých 95% recenzií spokojné a pozitívne reakcie našich zákazníkov. A ako konkrétne vypadajú niektoré príspevky z diskusie u značky Tropico?

Názory mužov

Užívateľ s prezývkou "LAFI" okomentoval svoje skúsenosti s novým matracom Heureka nasledovne: "Proste som si ľahol, zaspal a ráno sa zobudil a chrbát ma nebolel. Veľmi dobrý matrac, príjemné poležaníčko."

Zákazník Jan hodnotí matrac Aroma Visco slovami „Príjemný matrac, veľmi dobre sa na ňom spí, cítim sa veľmi odpočinutý a plný energie. Optimálna tvrdosť.“

A nakoniec názor pána Tomáša Viktory, ktorý ako negatívum matraca Capri uvádza "nechce sa vám z neho vstať" a dodáva "Od tej doby, čo ho vlastným, mám problém spať inde ako doma. Je neuveriteľne pohodlný, nikde netlačí, krásne sa vytvaruje podľa vášho tela. Bolesti chrbta pri vstávaní sú preč. "

Názory žien

A čo vyplynulo z diskusie našich zákazníčok? Najviac recenzií od nich získal matrac Calipo Maxi. Pani Romana si ho po dlhom zvažovaní tiež vybrala, svoje skúsenosti s ním zhrnula takto: "Nedá sa to porovnať s mojím bývalým matracom. Nemôžem sa ráno ani donútiť vstať, spí sa na ňom nádherne :) Som veľmi spokojná. "

Rovnaký matrac hodnotí zákazníčka Jana slovami "Môj druhý matrac v krátkej dobe a zatiaľ super super. Hlavnou výhodou je, že z každej strany sa jedná o inú tvrdosť, teda keď vás jedna omrzí, skúste druhú, s priateľom ho máme obaja, akurát každý otočený na inú tvrdosť. Po skoro roku stále bez preležanín, čo sa o predchádzajúcom taštičkovo-pružinovom matraci povedať nedalo. "

Pani Eva k tomu dodáva "Super matrac, za drahšiu cenu lepšia kvalita. Spí sa ako v bavlnke, za žiadny iný by som ho nevymenila. "

Za všetky názory našim zákazníkom ďakujeme a vážime si ich, oceňujeme predovšetkým čas, ktorý venovali ich spísaniu. Sme radi, že si po starostlivom výbere zvolili zdravý a kľudný spánok na matracoch Tropico.