Praha

Matrace Praha

Stovežatá matka Praha nie je známa len nevšedným množstvom vežičiek, ale aj najrôznejších obchodov. Do istej miery to platí aj pre predajne kvalitných matracov Tropico. Niet sa čomu diviť, veď nový matrac potrebuje raz za čas každý. Ak vezmeme do úvahy širokú škálu matracových materiálov, moderných konštrukcií a používaných technológií, je dobre, že existujú miesta, kde vám poradia a pomôžu s výberom nového matraca.

Napríklad predajňu matracov Matex nájdete hneď v dvoch častiach Prahy - v Záběhlicích a na Novom Meste, Matrac Comfort takmer v centre neďaleko Florence v Karlíne, na Smíchove pôsobí UNIS-N, s.r.o., v Spořilově ALDA-Alan Dvořák alebo za ruzyňským letiskom v Kněževsi www.nabytek-online.cz.

Ak máte v obľube radšej väčšie obchodné reťazce, je vám k dispozícii predajňa nábytku Jena na ul. Kolbenova 616 a neďaleko Štěrboholské spojky Asko nábytok. Obchody SCONTO nábytok s pestrým výberom matracov Tropico nájdete v Prahe v obchodnom centre na Čiernom moste a v Prahe 5 Stodůlkách.

Nahliadnite do nášho výpisu autorizovaných a certifikovaných predajcov matracov Tropico v Prahe a vydajte sa za nimi, radi odpovedia na vaše otázky a pomôžu vybrať nový matrac, rošt, anatomický vankúš alebo obliečky.

Matrace na vyskúšanie
Zrušiť
Zavřít
Ok
Zrušiť
Zavřít