Tropico

Tropico Box Classic

Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nie je náročná na miesto. Ideálna, napríklad, pre študentské izby. Predné čelo dosahuje takmer až na zem - stojí na miniatúrnych dvojcentimetrových nožičkách z masívneho dreva. Z boku je zachovaný dostatočný priestor na odvetranie a upratovanie. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne. K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným výklopom. Konštrukcia bez možnosti výberu nožičiek. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.

NOSNOSŤ:

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Miniatúrne nožičky z masívneho dreva pri prednom čele zamedzujú kontaktu čalúnnickej látky s podlahou a predlžujú tak jej životnosť.

Modulární čela


Čelo je připevněno pomocí 4 šroubů. Montáže je prováděna ze zadní strany čela. Pomocí praktického zipu na zadním zakrytí čela se snadno dostanete k vnitřnímu rámu čela. Videonávody na montáž najdete na YouTube kanálu Matrace Tropico. Stáhněte pomocí QR kódů. Čela jsou ve standardním provedení 121–123 cm vysoké (dle typu). V případě výběru doplňkové lišty je výška čela o 2 cm vyšší. Standardní šířka čela je o 16–19 cm (dle typu) větší, než je ložná plocha (celková šířka základny závisí na tloušťce bočnic). Myslíme na detail - výřez ve spodní části čela pro možnost přisunutí čela až ke zdi i v místnostech s podlahovými lištami. Lištu je možné za příplatek objednat jen u některých modelů čel. Montáž čela pomocí 4 šroubů ze zadní strany čela.

SHERWOOD

Nadčasové tradičné čalúnené čelo prešité v tvare kociek s priznanými zámikmi (ozdobnými prešitými záhybmi v látke). Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Sherwood_matracetropico

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalúnené čelo s vtiahnutými gombíkmi potiahnuté totožnou čalúnenou látkou. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Hereford_matracetropico

CHESTER

Romantické čalouněné čelo ve francouzském stylu s prošitím ve tvaru kosočtverců s přiznanými sámky. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_chester_matracetropico

EDINBURGH

Romantické čalúnené čelo vo francúzskom štýle s prešitím v tvare kosoštvorcov s priznanými zámikmi. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Edinburgh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkom“ štýle s efektnými vtiahnutými kovovými sponami v tvare valčeka. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderné čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym členením. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku pôsobí výrazným plastickým dojmom. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Watford

WELLS

Zaoblené čalúnené čelo s „falošným“ dvojitým prešitím nití v kontrastnej farbe v tvare kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. 

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
466_1_Tropico_Box_Classic_celo_wells

STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Zámiky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.  (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Stratford_matracetropico

Varianty a ceny:

Cenník si stiahnite TU.

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: