Arabela Hard

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
16007-5let
záruka
vyska-24
výška matraca
test-80
záťažový test
nosnost-150
nosnosť matraca
zony-7
7 anatomických zón
snimatelny-potah
snímateľný poťah
kokosove-vlakno
kokosové vlákno
prodysne
Priedušné
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C

Ortopedická certifikovaná konštrukcia s elastickým jadrom s aktívnymi taštičkovými pružinami Pocket, zhotovenými z ocele vysokej akosti. Pružinové jadro zaistí maximálne prevzdušnenie.


Pena Flexifoam® (strana soft). Pružná, odolná a priedušná pena strednej tuhosti pod ochrannou známkou našej spoločnosti.


Hybridná pena. Stredná časť je tvorená doskou z unikátnej z hybridnej peny. Jedná sa o veľmi odolný materiál zvyšujúci odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu. 


Pocket - Pružinové jadro konštruované do 7 anatomických zón, podopiera a kopíruje telo v každej polohe. Robustný penový rám na stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie.


Kokosová doska. Izolačná a roznášacia vrstva výšky 1 cm (strana hard) a 0,5cm (strana soft) z lisovaného kokosového vlákna (100 %) dáva matracu tuhosť a odolnosť.


Poťah Wellnes (60 °C). Dizajnovo prepracovaný poťah s funkciou odvodu statického náboja pre hlboký spánok. Je veľmi jemný a vďaka originálnemu prešitiu dobre drží tvar.

 

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: