Tropico

Česká čalúnená posteľ Tropico Box Variant - čelo STRATFORD

Čalúnená pevná základňa typu "BOX"

Čalúnená pevná základňa typu „box“ s odvetranými úložnými priestormi, ktorú môžete doplniť roštom a matracom úplne podľa Vášho výberu. Výška matracov potom určí finálnu výšku ložnej plochy.

Úložné priestory sú ľahko prístupné vďaka vyklápacím mechanizmom s plynokapalinovými vzperami. Úložné priestory sú odvetrané. Vďaka vysokým nožičkám (posteľ „neleží“ na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Nebudete tak vystavení prievanu ani prachu.

Posteľ je určená na použitie s lamelovými roštami (vr. polohovacích a motorových), prípadne latovými roštami v ráme. Pre prístup do úložných priestorov je možné použiť rošty s bočným aj čelným výklopom. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele.

Ponúkaná s čelom STRATFORD a poťahovou látkou Platinum 21 alebo Soro 21 .

ČELO STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu či lamina na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) sa montujú na vonkajšiu stranu boxu a ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa Vášho interiéru. Posteľ obsahuje celkom 4 designové nožičky a 2 kovové nožičky, ktoré zároveň slúžia ako spojnica boxov na vnútornej strane (z vonkajšieho pohľadu nie sú viditeľné). Boxy sú tak vzájomne priskrutkované pevným spojom, ktorý nedovolí akýkoľvek posun.

NOSNOSŤ:
Podľa roštov / matrac, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?
Pri použití s ​​matracom 20 cm, docielite pri posteli s nožičkami 15 cm celkovej výšky cca 61 cm. Bude si skvele rozumieť aj s matracmi do výšky 30 cm.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ
K tejto posteli si môžete zvoliť akýkoľvek rošt z našej ponuky. Od pevného, ​​výklopného, ​​až po komfortný motorovo polohovateľný lamelový rošt.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: