Dopredaj matracov a postelí

Dopredaj matracov a postelí

Ponúkame dopredaj výbehových modelov matracov a postelí za skvelú cenu. Využite ponuku s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Pokiaľ potrebujete iný rozmer, alebo ste tu nenašli, to, čo hľadáte, ponúkame štandardný sortiment ortopedických matracov a doplnkov pre zdravý spánok našich značiek Tropico.

Podmienky akcie

  • Akcia prebieha od 23.9.2022 do odvolania alebo do vypredania zásob ⏰. Na výrobky predávané v tejto akcii je poskytovaná štandardná záručná lehota 2 roky.
  • Doprava zadarmo.

Objednávky

  • Objednávky zasielajte emailom na oddelenie odbytu Hilding Anders Česká republika a.s. na adresu: miroslava.hricova@hildinganders.com
  • Pre konzultáciu o technických parametroch kontaktujte obchodné oddelenie na tel. čísle +420 736 753 782

Náležitosti objednávky:

  1. Označenie objednávky „DOPREDAJ“
  2. Názov, rozmer výrobku a počet ks
  3. Fakturačná adresa
  4. Dodacia adresa (ak sa líši od fakturačnej): Meno, priezvisko, celá adresa dodania, tel. kontakt/ty

Termín dodania je do 6-8  pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Corona_Visco

Corona Visco
rozmer: 80x200 cm, výška 20 cm
stredná tuhosť

Komfortný, vzdušný matrac s výmennými modulmi z pamäťovej peny, pružným jadrom, vhodným aj na polohovanie a nelepeným hrebeňovým spojom. Prateľný poťah Bamboo.

CENA: 140 EUR

Easy_Life

Easy Life - komprimovaná
rozmer: 90x200 cm, výška 9 cm
stredná tuhosť

Klasický matrac s konštrukciou monoblok a jednostrannou anatomickou zónovou profiláciou sa hodí od detských postelí až po nenáročné ubytovacie lôžka. Stredná tuhosť, dvojdielny prateľný poťah (95 °C). Český výrobok.

CENA: 39 EUR

ECUADOR

ECUADOR
rozmer: 80x200 cm, výška 25 cm
stredná tuhosť

Špičkový, vysoký partnerský matrac s visco pamäťovou penou o rôzne tuhosti na oboch stranách. Vďaka svojej výške je matrac vhodný aj pre starších a horšie pohyblivých jedincov - veľká výška uľahčuje vstávanie

CENA: 160 EUR

Classic_Visco_H3

Classic Visco H3
rozmer: 90x220 cm, výška 24 cm
stredná tuhosť

Sendvičový matrac s pamäťovou penou v prevedení Classic (bez profilácie). Prateľný, prešívaný poťah s kašmírovými vláknami. MÄKŠIA STRANA VISCO: Pamäťová pena na uvoľnenie svalstva a starostlivosť o kĺby. Komfortná, mäkšia strana matraca.TUHŠIA STRANA FLEXI: Pena Flexifoam® s vnútornými zónami (panvová a ramenná).

CENA: 180 EUR

EB_ECONOMY_B

EB Economy B
rozmer: 90x200 cm, výška 15 cm

 V jednoduchosti je sila. Matrac bez profilácie pre klasické poležanie. Matrac z jedného kusu pružnej peny (monoblok), ideálny do detských a studenských izieb.

CENA: 99 EUR

Eurohotel_Regata

Eurohotel Regata - VYPREDANÉ

Felix_Partner

Felix Partner
rozmer: 80x200 cm, výška 18 cm

Matrac s tuhšou a mäkšou stranou. Jadro matraca je tvorené 5 zónovou konštrukciou z peny Flexifoam. Strana Classic HARD Comfort – robustná a pevná pena vyššej objemovej hmotnosti. Classic SOFT comfort – strana s vyššou strednou tuhosťou so špeciálnou priečnou zónovou profiláciou. Dve masívne ložné plochy zapadajú do stredu jadra vďaka nelepenému zámku.

CENA: 132 EUR

Felix_top

FELIX TOP - VYPREDANÉ

Flexi_Soft_relax

Flexi Soft Relax
rozmer: 80x200 cm, výška 26 cm

Luxusný matrac s jadrom zo studenej peny. Studená pena je tvorená veľkými bunkami so silnou stenou, je preto priedušnejšia a lepšie odvádza teplo. Vyniká výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Jadro matraca je na ložnej ploche perforované tak, aby zabezpečilo dokonalé prevzdušnenie jadra a odvod absorbovaných vodných pár, zároveň poskytuje zmäkčenie v oblasti ramien a zvýšenú oporu v oblasti bedier.

CENA: 140 EUR

Flora_soft

Flora Soft
rozmer: 80x200 cm, výška 25 cm

Partnerský komfortný matrac s rozdielnymi tuhosťami strán, so systémom AirForce. Nelepená. Pamäťová pena na mäkšej strane a pena FlexiFoam® na pevnejšej strane. Stred jadra, z peny FlexiFam® strednej objemovej hustoty.

CENA: 195 EUR

Komfort_100_H2

Komfort 100 H2 - VYPREDANÉ

Lazy_Top

Lazy Top
rozmer: 80x200 cm, výška 4 cm

Vrchný matrac z lenivej peny, ktorý prinesie komfort na ktorýkoľvek matrac. Lazy Top je určená pre zákazníkov, ktorí chcú zmenšiť tlak a zvýšiť pohodlie a mäkkosť lôžka.

CENA: 65 EUR

Lund_Flex

Lund Flex
rozmer: 90x200 cm, výška 14 cm

Pre osoby požadujúce tuhší a stabilný matrac, ktorý dokáže vďaka špeciálnej profilácii uľaviť unaveným svalom. Vhodná aj pre vyššie váhové kategórie. Obojstranný matrac so vzdušnou konštrukciou z kvalitných pien Flexifoam.

CENA: 98 EUR

MB_Flexio_Extra

MB Flexio Extra II
rozmer: 100x200 cm, výška 24 cm

Luxusný ortopedický obojstranný matrac s rozdielnym pocitom ležania. Z jednej strany ponúka komfort a odolnosť prírodného latexu a z druhej strany vzdušnú penu Flexifoam s masážnou profiláciou na relaxáciu svalov a kĺbov. Prateľný snímateľný poťah Relaxtic.

CENA: 156 EUR

Medixo_orion

Medixo ORION
rozmer: 80x200 cm, výška 20 cm

Robustný matrac s pokročilým systémom profilácie. Priedušný poťah Wellness.Profilácia CubeCare - navrhnutá pre zdravotné matrace, optimalizuje tuhosti v jednotlivých zónach, uvoľnenie ramien, spevnenie v oblasti panvy. 7 anatomických zón.

CENA: 115 EUR

Medixo_Velvet

Medixo Velvet
rozmer: 90x210 cm, výška 17 cm

Komfortný matrac s lenivou penou v panvovej oblasti a 3D Rainbow technológiou. Ložná plocha HARD (tuhšia strana matraca) má 7 zón s masážnou profiláciou s 3D Rainbow technológiou (pokročilá skladba a profilácia pien = podpora ortopedických vlastností, vzdušnosti a komfortu zároveň). Vyrobená je z odolných pien Flexifoam® novej generácie.

CENA: 128 EUR

Medixo_Velvet_New

Medixo Velvet NEW
rozmer: 80x200 cm, výška 17 cm

Matrac s lenivou penou v panvovej oblasti. Ložná plocha HARD (tuhšia strana matraca) má 7 zón s masážnou profiláciou. Luxusná poťahová látka obsahujúca mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Pri užívaní uvoľňuje arómu, ktorá má antialergické a antiseptické účinky. Prešívaný dutým vláknom.

CENA: 115 EUR

Neko_1

NEKO 1 II.
rozmer: 90x200 cm, výška 14 cm

Matrac bez profilácie s jadrom z jedného kusu (monoblok) so strednou vyššou tuhosťou. Poťah Relaxtic je priedušný z veľmi vzdušnej látky v bielo farbe, príjemný na dotyk. Prešívaný dutým vláknom.

CENA: 67 EUR

Primatex_Drycover

Primatex Drycover
rozmer: 80x200 cm, výška 18 cm

Masážny matrac DRYCOVER sa skladá z obojstranných pien s rozdielnymi stupňami tvrdosti - H3 (stredne tvrdá) a H4 (veľmi tvrdá). Jadro tvorí odolná RE pena.

CENA: 82 EUR

Primatex_Memory_Visco

Primatex Memory Visco
rozmer: 90x200 cm, výška 17 cm

Sendvičový matrac MEMORY VISCO vyniká penou s pamäťovým efektom. Táto zelená VISCO pena je spojená RE penovým jadrom s pružnou oranžovou FLEXI penou.

CENA: 115 EUR

Primo_H3_NEW_Saturnus

Primo H3 NEW Saturnus - VYPREDANÉ

Royal_Bambus_Memory

Royal Bambus Memory
rozmer: 90x200 cm, výška 16 cm

Ortopedický sendvičový matrac s pamäťovou penov a penou Flexifoam, s rozdielnou tuhosťou strán, 7 zónovými masážnymi anatomickými profiláciami.

CENA: 117 EUR

Posteľ demont, Pure Grey

Moderne strihaná posteľ s elegantne zaobleným čelom s decentným prešitím. Robustná konštrukcia s nastaviteľnou výškou ležacej plochy ( kovanie Vario - Fix). Elegantná a praktická, nech je kdekoľvek. Výška čela umožňuje umiestniť posteľ aj v podkrovných bytoch s výraznejším skosením stropu. Určená na použitie s lamolovými roštami (vrátane polohovacích a motorových)., prípadne latovými roštami v ráme. Pre ľubovoľné matrace v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Farba svetlo šedá. Nožičky z masívu doplnené kovaním.
Pôvodná cena: 1 060 EUR
PREDAJNÁ CENA: 612 EUR

Posteľ Veera 180 x 200

Sebavedomá posteľ s prešívaným čelom v priamočiarom dizajne. Konštrukcia s nastaviteľnou výškou ležacej plochy ( kovanie Vario - Fix). Skvele zapadne do interiéru alebo sa priamo stane jeho solitérnou ozdobou. Určená na použitie s lamelovými roštami ( vrátane polohovacích a motorových) prípadne latovými roštami v ráme. pre ľubovoľné matrace v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Farba svetlo hnedej koženky sa veľmi dobre hodí do mnohých interiérov.
Pôvodná cena: 1 060 EUR
PREDAJNÁ CENA: 417 EUR

Posteľ Iva 180 x 200 cm

Moderne strihaná posteľ s elegantne zaobleným čelom. Variant prevedenia s úložným priestorom. Robustná konštrukcia s nastaviteľnou výškou ležacej plochy (kovanie Vario-Fix). Elegantná a praktická, nech je kdekoľvek. Výška čela umožňuje umiestniť posteľ aj v podkrovných bytoch s výraznejším skosením stropu. Určená na použitie s lamelovými roštami (vrátane polohovacích a motorových), prípadne latovými roštami v ráme. Pre ľubovoľné matrace v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Prevedenie s úložným priestorom je úplne bez nožičiek. Bočnice a obe čelá sú pretiahnuté až k zemi. Dodáva sa v demontovanom prevedení. Montáž je rýchla a jednoduchá.
Pôvodná cena: 832 EUR
PREDAJNÁ CENA: 417 EUR

Posteľ Mondo 180 x 200 doplnená svietiacimi nočnými stolčekmi

Česká čalúnená posteľ s drevenou konštrukciou a dvoma matracmi doplnená nočnými svietiacimi stolčekmi. Posteľ je nutné doplniť vrchným matracom (topper), ktorý nie je súčasťou. Hnedá štruktúrovaná látka doplní mnoho moderných interiérov.
Pôvodná cena: 1 795 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 429 EUR

Variant s Topperom
Pôvodná cena: 1 877 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 552 EUR

Posteľ Mondo 180 x 200

Čalúnená posteľ v lesklej šedohnedom prevedení bude krásnym doplnkom pre vašu spálňu. Posteľ je zložená z jedného matraca, ktorý je doplnený vrchným matracom (topper), ktorý vám zaistí ďalší variant lehacieho pohodlia. Topper nie je súčasťou postele. Je možné prikúpiť variant s možnosťou Topper Comfort 6 Punto, ktorý je detailným doladením celého spánkového systému kontinentálnej postele.

Pôvodná cena: 1 468 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 020 EUR

Variant s Topperom
Pôvodná cena: 1 591 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 145 EUR