Dopredaj matracov a postelí

Dopredaj matracov a postelí

Ponúkame dopredaj výbehových modelov matracov a postelí za skvelú cenu. Využite ponuku s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Pokiaľ potrebujete iný rozmer, alebo ste tu nenašli, to, čo hľadáte, ponúkame štandardný sortiment ortopedických matracov a doplnkov pre zdravý spánok našich značiek Tropico.

Podmienky akcie

  • Akcia prebieha od 23.9.2022 do odvolania alebo do vypredania zásob ⏰. Na výrobky predávané v tejto akcii je poskytovaná štandardná záručná lehota 2 roky.
  • Doprava zadarmo.

Objednávky

  • Objednávky zasielajte emailom na oddelenie odbytu Hilding Anders Česká republika a.s. na adresu: miroslava.hricova@hildinganders.com
  • Pre konzultáciu o technických parametroch kontaktujte obchodné oddelenie na tel. čísle +420 736 753 782

Náležitosti objednávky:

  1. Označenie objednávky „DOPREDAJ“
  2. Názov, rozmer výrobku a počet ks
  3. Fakturačná adresa
  4. Dodacia adresa (ak sa líši od fakturačnej): Meno, priezvisko, celá adresa dodania, tel. kontakt/ty

Termín dodania je do 6-8  pracovných dní od potvrdenia objednávky.

ANTONIE EXCELLENT_kompo

Corona Visco
rozmer: 80x200 cm, výška 20 cm
stredná tuhosť

Komfortný, vzdušný matrac s výmennými modulmi z pamäťovej peny, pružným jadrom, vhodným aj na polohovanie a nelepeným hrebeňovým spojom. Prateľný poťah Bamboo.

CENA: 140 EUR

Alzius Durango XXL 18

Alzius Durango XXL - VYPREDANÉ

Talos_90

Talos - VYPREDANÉ

Classic_Visco_H3

Classic Visco H3
rozmer: 90x220 cm, výška 24 cm
stredná tuhosť

Sendvičový matrac s pamäťovou penou v prevedení Classic (bez profilácie). Prateľný, prešívaný poťah s kašmírovými vláknami. MÄKŠIA STRANA VISCO: Pamäťová pena na uvoľnenie svalstva a starostlivosť o kĺby. Komfortná, mäkšia strana matraca.TUHŠIA STRANA FLEXI: Pena Flexifoam® s vnútornými zónami (panvová a ramenná).

CENA: 180 EUR

ANTONIE EXCELLENT_kompo

Royal Antonie Excelent
rozmer: 80x200 cm, výška 23 cm

Obojstranný matrac v prateľnom poťahu s vysokou nosnosťou a rozdielnou tuhosťou strán. Partnerský sendvičový matrac s masážnymi profilmi na ložnej ploche vysoko odolný nadmernej záťaži. Profilácia ložnej plochy napomáha ideálnemu prekrveniu svalov a pokožky. Matrac disponuje stranou RELAX a stranou CLASSICC. Jadro matraca tvorí pena novej generácie – pena Flexifoam®. Matrac je vybavený snímateľným poťahom Relaxtic, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

CENA: 130 EUR

EB_ECONOMY_B

EB Economy B
rozmer: 90x200 cm, výška 15 cm

 V jednoduchosti je sila. Matrac bez profilácie pre klasické poležanie. Matrac z jedného kusu pružnej peny (monoblok), ideálny do detských a studenských izieb.

CENA: 99 EUR

Felix_Partner

Felix Partner
rozmer: 80x200 cm, výška 18 cm

Matrac s tuhšou a mäkšou stranou. Jadro matraca je tvorené 5 zónovou konštrukciou z peny Flexifoam. Strana Classic HARD Comfort – robustná a pevná pena vyššej objemovej hmotnosti. Classic SOFT comfort – strana s vyššou strednou tuhosťou so špeciálnou priečnou zónovou profiláciou. Dve masívne ložné plochy zapadajú do stredu jadra vďaka nelepenému zámku.

CENA: 132 EUR

AZ Ortopedica

AZ Ortopedica
rozmer: 90x200 cm, výška 15 cm

Sendvičový matrac s tuhším pocitom ležania. Odolný a pevný matrac s rôznymi tuhosťami ložných plôch s anatomickým tvarovaním minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca.

CENA: 82 EUR

Flexi_Soft_relax

Flexi Soft Relax - VYPREDANÉ

Flora_soft

Flora Soft
rozmer: 80x200 cm, výška 25 cm

Partnerský komfortný matrac s rozdielnymi tuhosťami strán, so systémom AirForce. Nelepená. Pamäťová pena na mäkšej strane a pena FlexiFoam® na pevnejšej strane. Stred jadra, z peny FlexiFam® strednej objemovej hustoty.

CENA: 195 EUR

medixo_bt_kompo

Medixo BT
rozmer: 100x200 cm, výška 16 cm

Odolný, sendvičový matrac vyrobený z obľúbenej, pružnej peny Flexifoam®. Jadro matraca vyrobené z tlakovo pojenej peny RE slúži ako základňa, prináša matrac ten správny tuhosť a stabilitu.
Poťah Relaxtic, je prešívaný dutým vláknom a dvojdielny pre ľahkú manipuláciu pri praní (na 60 ° C).

CENA: 76 EUR

Lazy_Top

Lazy Top
rozmer: 80x200 cm, výška 4 cm

Vrchný matrac z lenivej peny, ktorý prinesie komfort na ktorýkoľvek matrac. Lazy Top je určená pre zákazníkov, ktorí chcú zmenšiť tlak a zvýšiť pohodlie a mäkkosť lôžka.

CENA: 65 EUR

Lund_Flex

Lund Flex
rozmer: 90x200 cm, výška 14 cm

Pre osoby požadujúce tuhší a stabilný matrac, ktorý dokáže vďaka špeciálnej profilácii uľaviť unaveným svalom. Vhodná aj pre vyššie váhové kategórie. Obojstranný matrac so vzdušnou konštrukciou z kvalitných pien Flexifoam.

CENA: 98 EUR

Ikaros_90

Ikaros (komprimovaná)

rozmer: 80x200 cm, výška 18 cm

stredná tuhosť

Kvalitný penový matrac Ikaros vyrobený z elastickej Flexifoam® peny. Ortopedická 7-zónová plocha s jemnou masážnou profiláciou.

 

CENA: 108 EUR

 

Royal_MAXIM_2020_FT

Royal Maxim - VYPREDANÉ

Medixo_Velvet

Medixo Velvet
rozmer: 90x210 cm, výška 17 cm

Komfortný matrac s lenivou penou v panvovej oblasti a 3D Rainbow technológiou. Ložná plocha HARD (tuhšia strana matraca) má 7 zón s masážnou profiláciou s 3D Rainbow technológiou (pokročilá skladba a profilácia pien = podpora ortopedických vlastností, vzdušnosti a komfortu zároveň). Vyrobená je z odolných pien Flexifoam® novej generácie.

CENA: 128 EUR

Medixo_Velvet_New

Medixo Velvet NEW
rozmer: 80x200 cm, výška 17 cm

Matrac s lenivou penou v panvovej oblasti. Ložná plocha HARD (tuhšia strana matraca) má 7 zón s masážnou profiláciou. Luxusná poťahová látka obsahujúca mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Pri užívaní uvoľňuje arómu, ktorá má antialergické a antiseptické účinky. Prešívaný dutým vláknom.

CENA: 115 EUR

Selena_Dream_kompo

Selena Dream
rozmer: 80x200 cm, výška 15 cm
Vysoko kvalitný sendvičový matrac, ktorého jadro je tvorené latexovou doskou na strane SOFT, a tuhšou studenou penou na strane Hard, vystuženými penou Flexifoam® s vysokou elasticitou.

CENA: 117 EUR

Primatex_Drycover

Primatex Drycover
rozmer: 80x200 cm, výška 18 cm

Masážny matrac DRYCOVER sa skladá z obojstranných pien s rozdielnymi stupňami tvrdosti - H3 (stredne tvrdá) a H4 (veľmi tvrdá). Jadro tvorí odolná RE pena.

CENA: 82 EUR

Primatex_Memory_Visco

Primatex Memory Visco
rozmer: 90x200 cm, výška 17 cm

Sendvičový matrac MEMORY VISCO vyniká penou s pamäťovým efektom. Táto zelená VISCO pena je spojená RE penovým jadrom s pružnou oranžovou FLEXI penou.

CENA: 115 EUR

Primo_H3_NEW_Saturnus

Primo H3 NEW Saturnus - VYPREDANÉ

Royal_Bambus_Memory

Royal Bambus Memory
rozmer: 90x200 cm, výška 16 cm

Ortopedický sendvičový matrac s pamäťovou penov a penou Flexifoam, s rozdielnou tuhosťou strán, 7 zónovými masážnymi anatomickými profiláciami.

CENA: 117 EUR

Posteľ demont, Pure Grey

Moderne strihaná posteľ s elegantne zaobleným čelom s decentným prešitím. Robustná konštrukcia s nastaviteľnou výškou ležacej plochy ( kovanie Vario - Fix). Elegantná a praktická, nech je kdekoľvek. Výška čela umožňuje umiestniť posteľ aj v podkrovných bytoch s výraznejším skosením stropu. Určená na použitie s lamolovými roštami (vrátane polohovacích a motorových)., prípadne latovými roštami v ráme. Pre ľubovoľné matrace v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Farba svetlo šedá. Nožičky z masívu doplnené kovaním.
Pôvodná cena: 1 060 EUR
PREDAJNÁ CENA: 612 EUR

Posteľ Veera 180 x 200

Sebavedomá posteľ s prešívaným čelom v priamočiarom dizajne. Konštrukcia s nastaviteľnou výškou ležacej plochy ( kovanie Vario - Fix). Skvele zapadne do interiéru alebo sa priamo stane jeho solitérnou ozdobou. Určená na použitie s lamelovými roštami ( vrátane polohovacích a motorových) prípadne latovými roštami v ráme. pre ľubovoľné matrace v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Farba svetlo hnedej koženky sa veľmi dobre hodí do mnohých interiérov.
Pôvodná cena: 1 060 EUR
PREDAJNÁ CENA: 417 EUR

Posteľ Mondo 180 x 200 doplnená svietiacimi nočnými stolčekmi

Česká čalúnená posteľ s drevenou konštrukciou a dvoma matracmi doplnená nočnými svietiacimi stolčekmi. Posteľ je nutné doplniť vrchným matracom (topper), ktorý nie je súčasťou. Hnedá štruktúrovaná látka doplní mnoho moderných interiérov.
Pôvodná cena: 1 795 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 429 EUR

Variant s Topperom
Pôvodná cena: 1 877 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 552 EUR

Posteľ Mondo 180 x 200

Čalúnená posteľ v lesklej šedohnedom prevedení bude krásnym doplnkom pre vašu spálňu. Posteľ je zložená z jedného matraca, ktorý je doplnený vrchným matracom (topper), ktorý vám zaistí ďalší variant lehacieho pohodlia. Topper nie je súčasťou postele. Je možné prikúpiť variant s možnosťou Topper Comfort 6 Punto, ktorý je detailným doladením celého spánkového systému kontinentálnej postele.

Pôvodná cena: 1 468 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 020 EUR

Variant s Topperom
Pôvodná cena: 1 591 EUR
PREDAJNÁ CENA: 1 145 EUR