Čo Vám prezradia Vaše sny? - 2. diel

V minulom článku o výklade snov sme sa zoznámili s najčastejšie päticou, ktoré nás často rušia z pokojného spánku. Poďme sa teraz pozrieť na význam ďalších štyroch snových situácií! Nájdete medzi nimi snový scenár, ktorý už vám vaše podvedomie v noci prehralo? Preskúmajte svoje sny viac do hĺbky a odhaľte príčiny svojich pozoruhodných snov.

Vojna

Sledujete búrlivé nepokoje? Ste svedkom vojnového ťaženia, vidíte okolo seba umierať ľudí, napätie stúpa a ste ochromení strachom? Nočné mory vojnového charakteru sú zvyčajne častým dôvodom nepríjemného prebudení.

Sen o súboji vyjadruje nadbytok starostí, ktoré vás momentálne ťažia a je pre vás veľmi náročné všetky riešiť ideálne naraz a v rovnakom čase. Čelíte mnohým otázkam a ste nútení neustále premýšľať a rozhodovať. Tieto ťažkosti a vnútorné myšlienkové súboje sú onou symbolikou válkyve vašom sne.

Had


Ocitli ste sa pred nebezpečným jedovatým hadom? Okúsili ste jeho uštipnutie a omračujúce bolesť prenikajúceho jedu do vášho tela? Alebo vás snáď nejaký obor, v horšom prípade, celého prehltol?

Toto jedovaté stretnutia naznačuje problémy, s ktorými zápasíte alebo ktoré ešte len nastanú. Môže byť teda predzvesťou zlých udalostí. Uštipnutie má v prenesenom výkladu význam "jedovatého" (zlé skúsenosti, klamlivé ľudské správanie, zlý vplyv) a "otráveného" (problémy, zásadné rozhodnutie, zlé myšlienky) života.

Pavúk


Veľký chlpatý pavúk k vám závratnou rýchlosťou cupitá a svojimi hryzadlami ochutnáva vašu krv? Ďalšie hrôzostrašný scenár, ktorý napovedá, že sa udiala alebo ešte len udá nevyhnutná životné udalosť.
Sen zvyčajne sprevádza silné pocity strachu, napätia a bezmocnosti.

Pozor! Nevyhnutná situácia ale nutne neznamená len zlú udalosť. Svetlý odtieň pavúka zvestí dobré správy, tmavý pavúk naopak predvída, že sa stane niečo zlé.

Tehotenstvo


Pohybujete sa v sne s tehotenským bruškom alebo sa vo vašej bezprostrednej blízkosti pohybuje iná tehotná žena? Tehotenstvo vo sne značí nadchádzajúce zmeny, ktoré so sebou prinesú niečo nové a postupne sa integrujú do vášho života. Môžu byť napríklad chceným aj nechceným výsledkom vašej snahy o chudnutie alebo zmenu životného štýlu. Môžu tiež znamenať závan kreativity a zaujímavých nápadov, ktoré sa u vás prejaví.

V prípade, že ste skutočne tehotná, môže sen signalizovať otázky, na ktoré zatiaľ nepoznáte odpovede alebo prípadný strach z tehotenstva.