Tropico

Posteľ Bristol

16003-10let
záruka
nosnost-140
nosnosť matraca

Vložte matrace a spite. Bristol je pripravený. Hladké línie a praktické úložné priestory, s výklopnými lamelovými roštami.

Vstavané lamelové rošty s vyklopením pri nohách: do úložných priestorov sa tak ľahko a bezpečne dostanete.
Rošty s 28 robustnými lamelami majú navyše nastaviteľnú tuhosť pruženia v bedrovej časti. Pohodlie odpočinku zvyšuje 5 polôh nastavenia pod hlavou.
Úložné priestory sú odvetrané pomocou otvorov za výstužnými priečinkami. Vďaka použitiu vysokých nožičiek (posteľ „neleží“ na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Nebudete tak vystavení prievanu ani prachu.
Svieži vzhľad tu vsádza, úplne rovnako ako pri posteli Halifax, na čisté línie a nenápadné prešívanie čela.
Matrace nie sú súčasťou postele, výklopné rošty áno.
Farby a vzory -na mieru každého interiéru, každej predstave. Paleta odolných látok s ľahkou údržbou. Možnosť použitia rozdielnej čalúnnickej látky na spodnej časti postele.
Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa Vášho interiéru.
Pozor na manipuláciu a montáž v malých priestoroch - boxy (základne) postele sú dodávané vcelku. Montáž je rýchla a ľahká.

Nosnosť: Podľa roštov/matracov, odporučená nosnosť postele max. 270 kg / celá posteľ, resp. max. 135 kg / osoba (polovica lôžka).

K posteli je možné doobjednať neprešitý chránič čela „Frak“, ktorý uľahčí údržbu. Frak je dodávaný v rovnakej látke a šírke, ako posteľ.

Ako bude vysoká? S matracom 20 cm, docielite pri posteli s nožičkami 15 cm celkovú výšku cca 61 cm. Posteľ, ktorá sa i s nižším matracom premení v kráľovské poležanie.

Dodávané rozmery: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; vrátane predĺženia na 210 a 220 cm, s možnosťou atypov.

 

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: