Tropico

Posteľ Halifax

16003-10let
záruka
nosnost-135
nosnosť matraca

Čistý severský vzhľad rámuje posteľ s praktickými úložnými priestormi, ktoré neobmedzujú odvetranie spánkového priestoru.

Úložné priestory sú odvetrané pomocou otvorov za výstužnými priečinkami. Vďaka použitiu vysokých nožičiek (posteľ „neleží“ na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Počas spánku tak nebudete vystavení prievanu ani prachu.
Svieži vzhľad vsadil na čisté línie a nenápadné prešívanie čela, ktoré časom nestarnú a neuberajú nič z pevnosti a masívnosti konštrukcie.
Určená na použitie s lamelovými roštami (vrátane polohovacích a motorových), prípadné latkovými roštami v ráme. Na prístup do úložných priestorov sa dajú použiť rošty s bočným i čelným vyklopením.
Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi, v odpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele.
Farby a vzory - paleta látok s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Možnosť použitia rozdielnej čalúnnickej látky na spodnej časti postele.
Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa Vášho interiéru.
Pozor na manipuláciu a montáž v malých priestoroch - boxy (základne) postele sú dodávané vcelku. Montáž je rýchla a ľahká.

Nosnosť: Podľa roštov/matracov, odporučená nosnosť postele max. 270 kg / celá posteľ, resp. max. 135 kg / osoba (polovica lôžka).

K posteli je možné doobjednať neprešitý chránič čela „Frak“, ktorý uľahčí údržbu. Frak je dodávaný v rovnakej látke a šírke, ako posteľ.

Ako bude vysoká? S použitím lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matraca 20 cm, docielite pri posteli s nožičkami 15 cm celkovú výšku cca 61 cm. Posteľ, ktorá sa i s nižším matracom premení v kráľovské poležanie.

Dodávané rozmery: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; vrátane predĺženia na 210 a 220 cm, s možnosťou atypov.

 

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: