Trenčiansky kraj

Zháňate nový matrac, už ste navštívili nespočet internetových stránok a stále sa nemôžete rozhodnúť pre konkrétny model? Môžeme vás upokojiť, že to nie je nič neobvyklé. Na trhu sa vyskytuje nepreberné množstvo moderných materiálov, konštrukcií a technológií, vďaka ktorým matrace poskytujú unikátne vlastnosti. Ak kupujete matrac raz za cca 7 rokov, je pochopiteľné, že sa v tejto širokej ponuke ťažko orientujete. Radšej sa obráťte na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu s výberom.

Ak sa zdržiavate v Trenčianskom kraji, navštívte certifikovaného predajcu matracov Tropico v Trenčíne - predajňu Woodservice v Obchodnom centre Laugaricio na ul. Belá 7271 a Nova sedačky na Soblahovskej 3161. Kvalifikovaní pracovníci vás vypočujú, vysvetlia neznáme odborné pojmy a odporučia určitý matrac. Neostýchajte sa, na matraci si poležte aj niekoľko minút, nech spoznáte, či vám skutočne vyhovuje.

Obyvatelia a návštevníci mesta Partizánske a okolia majú možnosť navštíviť autorizovaného a certifikovaného predajcu matracov Nábytok Merašický. Využite možnosť osobnej konzultácie a vyskúšanie. Zaistíte si tak zdravý a pohodlný spánok na správnom matraci a rošte.

Matrace na vyskúšanie
Zrušiť
prievidza

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Prievidza

Hornonitrianska cesta 1282/3
Prievidza
97101
Detail predajca
trencin

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Trenčín

Belá 7046, Trenčianská Turná
Trenčín
91321
Detail predajca
8367.jpg

Alples Trenčín

Bratislavská 571
Trenčín
911 05
Certifikovaný predajca
Detail predajca
2741.jpg

Nábytok Merašický

Nemocničná 1820
Partizánske
Detail predajca
3541.jpg

Woodservice

OC Laugaricio, Belá 1959/9
Trenčín
911 01
Detail predajca
Zavřít
Ok
Zrušiť
Zavřít