Tropico

Spirit SAZAR

16010-2let
záruka
bezlepeni
Bez lepenia

Luxusní přikrývka z kašmírského ovčího rouna. 

Nechajte sa rozmaznávať príjemne hrejivou celoročnou prikrývkou Spirit Sazar zo 100% ovčieho rúna a 100% bio bavlny s vynikajúcou absorpciou potu. Český výrobok.

Zavrite oči. V krbe praská oheň, vy spokojne relaxujete vo svojej dubovej posteli, zabalení do prikrývky, ktorú stvořila sama príroda a hľadíte cez okno svojej chaty do kraja, nad ktorým sa pozvoľna rozprestiera noc…

Špičková česká celoročná prešívaná prikrývka zo 100% ručne mykaného ovčieho rúna zo srsti vysokohorských oviec z indického Kašmíru s prirodzeným obsahom lanolínu a 100% bavlny, vypestovanej

podľa pravidiel BIO poľnohospodárstva, navyše s certifikáciou GOTS*. Vlna z oviec, žijúcich vo vysokohorskej oblasti indického Kašmíru, je navyše proti bežnej vlne prirodzene snehobiela.

Obsah prírodného lanolínu prepožičiava našej prikrývke prirodzenú hrejivosť a vsiakavosť, čím udržiava veľmi príjemné prostredie na spánok aj pre osoby so zhoršenou termoreguláciou. Ďalšou, menej známou vlastnosťou lanolínu, je schopnosť tíšiť bolesť. Zabaliť sa do prikrývky Spirit z ovčej vlny vám tak prinesie nielen hlboký spánok a krásne sny, ale tiež celkové upokojenie organizmu a pocit hrejivého bezpečia.

Rozmer prikrývky: 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm

Vhodné na použitie s posteľnou bielizňou Spirit.

Atypické rozmery: ÁNO, sú možné – na požiadanie

Hmotnosť výplne: 300 g/m2 – celoročné prevedenie, vhodné aj na letné použitie

Povrchová látka: 100% BIO bavlna s certifikáciou GOTS

Výplň prikrývky: 100% mykané ovčie rúno

Nie je nutné prať, aj tak bude prikrývka slúžiť dlhé roky – vlna má samočistiacu schopnosť. Pranie neodporúčame s ohľadom na obsah lanolínu, ktorý je dôležitý na zachovanie funkcie prikrývky a praním by došlo k jeho vymývaniu. V prípade lokálnych znečistení odporúčame tieto časti vyčistiť teplou vodou do 30 °C, šetrne.

Prateľnosť: Pranie sa neodporúča

Sušička: NIE

Čistiareň: ÁNO  

*GOTS = Global Organic Textile Standard. Celosvetovo uznávaná a zároveň najprísnejšia certifikácia na textil z organických – prírodných – vlákien, zaručujúca, že bavlna bola vypestovaná bez GMO (osivo bez genetických úprav) a úplne bez chemikálií (celkom bez umelých hnojív, pesticídov a insekticídov), bez ťažkých kovov, atď., a to od bavlníkového poľa až po výsledný produkt. Je zárukou najvyšších etických požiadaviek (Fair Trade, podľa ILO a OSN). Certifikácia GOTS je udeľovaná na základe laboratórnych testov a následných auditov, prevádzaných nezávislým dozorným orgánom.

 

Rozmery a ceny:

Cenník si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: