Tropico

Super Fox Blue

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
16006-6let
záruka
vyska-26
výška matraca
vyska-24
výška matraca
vyska-22
výška matraca
vyska-20
výška matraca
test-100
záťažový test
nosnost-135
nosnosť matraca
zony-7
7 anatomických zón
provedeni-classic
Prevedenie Classic
provedeni-wellness
Prevedenie Wellness
alergici
pre alergikov
snimatelny-potah
snímateľný poťah
ramenni-kolebka
Ramenná kolíska
cubecare
CubeCare
thermo
thermo
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C
ulozeni-2
uloženie matraca
ulozeni-3
uloženie matraca

Pokiaľ chcete tuhosť Super Foxe, ale bez pamäťovej peny a s väčšou pružnosťou, ste na správnej adrese. Hybridná pena Blue spája tie najlepšie vlastnosti studenej i pamäťovej peny a latexu: Je pružná, priedušná, má optimálnu tuhosť, vynikajúcu termoreguláciu, pomáha obmedziť potenie a je super odolná. Matrac budete milovať! Vyberte si výšku matraca a profiláciu hybridnej peny Blue! Vhodný i do spální s väčšími výkyvmi teplôt. Antibakteriálny prateľný poťah s prírodnými vláknami.

 • Super Fox Blue Classic – variant s masívnou rovnou hybridnou penou Blue pre vyznávačov klasiky
 • Super Fox Blue Wellness – variant s jemnou relaxačnou masážnou profiláciou pre spánkových gurmánov


Hybridná pružná pena

Elastická vrstva, zvyšujúca odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu.

Studená pena Flexifoam® HR-XF

Super pružná studená pena napomáha správnej termoregulácii a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa počas spánku budete ľahko obracať.
Druhá strana každého matraca je vyrobená z húževnatej studenej peny. Robustná konštrukcia zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7- zónovej konštrukcie. Má 7 zón so špeciálnou profiláciou CubeCare v tvare kociek. Pomáha zabrániť pocitu preležania – každá kocka reaguje samostatne. Navyše je hodne pružná – budete se ľahko obracať.

 • Ramenné kolísky na uvoľnenie ramena (zabránia pocitu preležania). Oceníte najmä počas spánku na boku.
 • Skvelá voľba pre alergikov.
 • Zosilnená panvová zóna matraca – oblasť s koncentrovaným tlakom je obzvlášť odolná.

Spevnený bok /boky

Za príplatok môžete mať so spevneným 1 alebo oboma bokmi (opora pri vstávaní).


Funkčný antibakteriálny poťah s Thermo&Air Control; Žiadny trik. Špeciálny odvetrávajúci systém poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Prešitý klimatizačnou vrstvou dutého vlákna. Snímateľný, deliteľný a prateľný (60 °C). Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálny a protiroztočové vlastnosti, zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní, ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.

PARAMETRE:

 • V typických i atypických rozmeroch  

 • Vhodné uloženie na pevný latkový alebo lamelový rošt.

 • Odporučená maximálna nosnosť 135 kg.

 • Voliteľná profilácia hybridnej peny: Wellness (masážna); Classic (bez profilácie)

 • Predĺžená záruka 6 rokov na jadro matraca

 • Testované 100.000x

 Volitelná výška matrace (v cm cca):

 • Super FOX Blue 20 - 4 cm hybridnej peny. Výškový štandard. Komfort za skvelú cenu. Pokiaľ môžete, začnite tu.
 • Super FOX Blue 22 - 4 cm hybridnej peny. O fúz vyšší, o fúz lepší. Viac pružnosti a pohodlia. Univerzálny. Lišiacka voľba.
 • Super FOX Blue 24 - 4 cm hybridnej peny. Výška s pocitom istoty, ľahké vstávanie i pre menej pohyblivých jedincov.
 • Super FOX Blue 26 - 4 cm hybridnej peny. Pre kráľa lišiakov. Spánok ako víno, vstávanie ako po masle. Od mlaďasov po seniorov.

V čom je Super FOX Blue iný..?

Kráľ rodinných matracov v plnej kráse svojho pohodlia, avšak vo variante bez pamäťovej peny, zato so zvýšenou pružnosťou. Navyše pridáva ešte vyššiu vzdušnosť (roztoče totálne v ofsajde) a termoreguláciu (schladí i horúcu krv + obmedzí potenie). Ako tiež inak - pri lišiackych matracoch už ste na pohodlie a benefity zvyknutí. Opäť v podobe jednoduchej a cenovo dostupnej, konštrukcia z prvotriednych materiálov. Robustná základňa so zdravotnou profiláciou a tuhá, pružná medzivrstva, obe zo studenej peny, servírujú modrú ložnú plochu z hybridnej peny (to je materiál, ktorý v sebe spája to najlepšie z latexu, studenej peny a pamäťovej peny). Vďaka veľkému výberu variantov padne každému. No, ale pokiaľ nechcete zľaviť zo svojej obľúbenej pamäťovej peny, potom choďte cestou starého známeho Super Foxu

 

Rozmery a ceny:

Cenník Tropico si stiahnete TU.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: