Tropico

Tropico Box Variant

Čalúnená pevná základňa typu „box“ s odvetranými úložnými priestormi, ktorú môžete doplniť roštom a matracom úplne podľa vášho výberu. Výška matracov potom určí finálnu výšku ložnej plochy. Úložné priestory sú ľahko prístupné vďaka vyklápacím mechanizmom s plynovo-kvapalinovými vzperami. Úložné priestory sú odvetrané. Vďaka vysokým nožičkám (posteľ „neleží“ na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Nebudete tak vystavení prievanu ani prachu. Posteľ je určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Na prístup do úložných priestorov je možné použiť rošty s bočným aj čelným výklopom. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne.

Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) sa montujú na vonkajšiu stranu boxu a ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa vášho interiéru. Posteľ obsahuje celkom 4 dizajnové nožičky a 2 kovové nožičky, ktoré zároveň slúžia ako spojnica boxov na vnútornej strane (z vonkajšieho pohľadu nie sú viditeľné). Boxy sú tak vzájomne priskrutkované pevným spojom, ktorý nedovolí akýkoľvek posun.

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití s matracom 20 cm, docielite pri posteli s nožičkami 15 cm celkovej výšky cca 61 cm. Bude si skvelo rozumieť aj s matracmi do výšky 30 cm.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

K tejto posteli si môžete zvoliť akýkoľvek rošt z našej ponuky. Od pevného, výklopného, až po komfortné motorovo polohovateľné lamelové rošty.

MODULÁRNE ČELÁ
Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.

Tropico Box Variant

Čelo je pripevnené pomocou 4 skrutiek. Montáž je vykonávaná zo zadnej strany čela. Pomocou praktického zipsu na zadnom zakrytí čela sa ľahko dostanete k vnútornému rámu čela. Čelá sú v štandardnom prevedení 121–123 cm vysoké (podľa typu). V prípade výberu doplnkovej lišty je výška čela o 2 cm vyššia. Štandardná šírka čela je o 16–19 cm (podľa typu) väčšia než je ložná plocha (celková šírka základne závisí od hrúbky bočníc). Myslíme na detail - výrez v spodnej časti čela na možnosť prisunutia čela až k stene aj v miestnostiach s podlahovými lištami. Lištu je možné za príplatok objednať len pri niektorých modeloch čiel. Uchytenie čela pri všetkých variantoch základne Demont ( Classic , Double, Decor ) pomocou „L“ kovania. Montáž čela pomocou 4 skrutiek zo zadnej strany čela pri modeloch Tropico Continental a Box variantov a Box Classic .

SHERWOOD

Nadčasové tradičné čalúnené čelo prešité v tvare kociek s priznanými zámikmi (ozdobnými prešitými záhybmi v látke). Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Sherwood_matracetropico

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalúnené čelo s vtiahnutými gombíkmi potiahnuté totožnou čalúnenou látkou. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Hereford_matracetropcico

CHESTER

Romantické čalouněné čelo ve francouzském stylu s prošitím ve tvaru kosočtverců s přiznanými sámky. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha.

(Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Chester_matracetropico

EDINBURGH

Romantické čalúnené čelo vo francúzskom štýle s prešitím v tvare kosoštvorcov s priznanými zámikmi. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. 

(Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Edinburgh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkom“ štýle s efektnými vtiahnutými kovovými sponami v tvare valčeka. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderné čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym členením. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku pôsobí výrazným plastickým dojmom. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. 

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm)

trcc_box_variant_Watford_matracetropico

WELLS

Zaoblené čalúnené čelo s „falošným“ dvojitým prešitím nití v kontrastnej farbe v tvare kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. 

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Wells_matracetropico

STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Zámiky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

 (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Stratford_matracetropico

Varianty a ceny:

Cenník si stiahnite TU.

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: