Tropico

Tropico Demont Classic

Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nie je náročná na miesto. Ideálna, napríklad, pre študentské izby. Predné čelo dosahuje takmer až na zem - stojí na

miniatúrnych dvojcentimetrových nožičkách z masívneho dreva. Z boku je zachovaný dostatočný priestor na odvetranie a upratovanie. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme.

Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne.

K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným výklopom. Konštrukcia bez možnosti výberu nožičiek. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.

NOSNOSŤ:

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Miniatúrne nožičky z masívneho dreva pri prednom čele zamedzujú kontaktu čalúnnickej látky s podlahou a predlžujú tak jej životnosť.

MODULÁRNE ČELÁ


Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.

 Tropico Demont Classic

Čelo je k bočnicím připevněno pomocí rohového kování a šroubování. Čelá sú v štandardnom prevedení 121–123 cm vysoké (podľa typu). V prípade výberu doplnkovej lišty je výška čela o 2 cm vyššia. Štandardná šírka čela je o 16–19 cm (podľa typu) väčšia než je ložná plocha (celková šírka základne závisí od hrúbky bočníc). Myslíme na detail - výrez v spodnej časti čela na možnosť prisunutia čela až k stene aj v miestnostiach s podlahovými lištami. Lištu je možné za príplatok objednať len pri niektorých modeloch čiel. Uchytenie čela pri všetkých variantoch základne Demont ( Classic , Double, Decor ) pomocou „L“ kovania. Montáž čela pomocou 4 skrutiek zo zadnej strany čela pri modeloch Tropico Continental a Box variantov a Box Classic .

SHERWOOD

Nadčasové tradičné čalúnené čelo prešité v tvare kociek s priznanými zámikmi (ozdobnými prešitými záhybmi v látke). Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 trcc_demont_classic_edinburg

 

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalúnené čelo s vtiahnutými gombíkmi potiahnuté totožnou čalúnenou látkou. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Hereford_matracetropico

CHESTER

Romantické čalúnené čelo vo francúzskom štýle s prešitím v tvare kosoštvorcov s priznanými zámikmi. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Chester_matracetropico

 

EDINBURGH

Mäkké a plastické čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym aj vertikálnym členením v obdĺžnikovom tvare. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku je veľmi plastické a efektné. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 199 x 123 x 12 cm)
Celo_Edinburgh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkom“ štýle s efektnými vtiahnutými kovovými sponami v tvare valčeka. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderné čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym členením. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku pôsobí výrazným plastickým dojmom. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm)
Celo_Watford_matracetropico

WELLS

Zaoblené čalúnené čelo s „falošným“ dvojitým prešitím nití v kontrastnej farbe v tvare kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké.

Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Wells_matracetropico

STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Zámiky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok,ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Celo_Stratford_matracetropico

Varianty a ceny:

Cenník si stiahnite TU.

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: