Tropico

Tropico Demont Decor

Posteľ s bočnicami z masívneho laminátu pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchému dizajnu v dekore dreva. Zadné čalúnené čelo je čerešničkou na torte, ponúka mäkkosť a nadčasový dizajn. Predné čelo z laminátu dosahuje až na zem. Pohľadovo tak úplne kryje priestor pod posteľou či doplnkový úložný priestor. Z boku je zachovaný dostatočný priestor na odvetranie a upratovanie. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným ýklopom. Voliteľné čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu či dizajnu vašej spálne. Konštrukcia bez možnosti výberu nožičiek. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave. 

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg /osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Jednotný dekor laminátu základne postele, úložného boxu a lišty na vrchnej časti čela prinesie čistotu dizajnu do Vašej spálne.


MODULÁRNE ČELÁ


Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.

 

Tropico Demont Decor

Čelo je k bočniciam pripevnené pomocou rohového kovania a skrutiek. 

Čelá sú v štandardnom prevedení 121–123 cm vysoké (podľa typu). V prípade výberu doplnkovej lišty je výška čela o 2 cm vyššia. Štandardná šírka čela je o 16–19 cm (podľa typu) väčšia než je ložná plocha (celková šírka základne závisí od hrúbky bočníc).

Myslíme na detail - výrez v spodnej časti čela na možnosť prisunutia čela až k stene aj v miestnostiach s podlahovými lištami. Lištu je možné za príplatok objednať len pri niektorých modeloch čiel.  

Uchytenie čela pri všetkých variantoch základne Demont ( Classic , Double, Decor ) pomocou „L“ kovania. Montáž čela pomocou 4 skrutiek zo zadnej strany čela pri modeloch Tropico Continental a Box variantov a Box Classic .

SHERWOOD

Nadčasové tradičné čalúnené čelo prešité v tvare kociek s priznanými zámikmi (ozdobnými prešitými záhybmi v látke). Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Sherwood_matracetropico

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalúnené čelo s vtiahnutými gombíkmi potiahnuté totožnou čalúnenou látkou. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Hereford_matracetropico

CHESTER

Romantické čalúnené čelo vo francúzskom štýle s prešitím v tvare kosoštvorcov s priznanými zámikmi. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Chester_matracetropico

EDINBURGH

Mäkké a plastické čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym aj vertikálnym členením v obdĺžnikovom tvare. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku je veľmi plastické a efektné. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 199 x 123 x 12 cm)
Celo_Edinburgh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkom“ štýle s efektnými vtiahnutými kovovými sponami v tvare valčeka. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderné čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym členením. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku pôsobí výrazným plastickým dojmom. Čelo nie je možné doplniť lištou.Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm)
Celo_Watford_matracetropico

WELLS

Zaoblené čalúnené čelo s „falošným“ dvojitým prešitím nití v kontrastnej farbe v tvare kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Wells_matracetropico

STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Zámiky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Stratford_matracetropico

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Varianty a ceny:

Cenník si stiahnite TU.

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: