Tropico

Tropico Demont Double

Masívna čalúnená posteľ so širšími bočnicami a pre maximálnu stabilitu a možnosťou výberu nožičiek podľa vášho interiéru. Posteľ stojí na 15 cm nožičkách a ponúka tak veľkorysý priestor na odvetranie a upratovanie.

V prípade potreby je možné doplniť úložným priestorom. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Pre prístup do úložných priestorov je možné použiť rošty s bočným aj čelným výklopom. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Voliteľné čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu či dizajnu vašej spálne. Voliteľné nožičky ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa vášho interiéru. Posteľ je konštruovaná na výšku nožičiek 15 cm (nožičky s výškou 10 cm nie je možné objednať). K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným výklopom.

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg /osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Vďaka kovaniu Vario fix môžete jednoducho prispôsobiť výšku uloženia roštov a následne matrac svojim požiadavkám či výške matraca.


Modulární čela

Čelo je připevněno pomocí 4 šroubů. Montáže je prováděna ze zadní strany čela. Pomocí praktického zipu na zadním zakrytí čela se snadno dostanete k vnitřnímu rámu čela. Videonávody na montáž najdete na YouTube kanálu Matrace Tropico. Stáhněte pomocí QR kódů. Čela jsou ve standardním provedení 121–123 cm vysoké (dle typu). V případě výběru doplňkové lišty je výška čela o 2 cm vyšší. Standardní šířka čela je o 16–19 cm (dle typu) větší, než je ložná plocha (celková šířka základny závisí na tloušťce bočnic). Myslíme na detail - výřez ve spodní části čela pro možnost přisunutí čela až ke zdi i v místnostech s podlahovými lištami. Lištu je možné za příplatek objednat jen u některých modelů čel. Montáž čela pomocí 4 šroubů ze zadní strany čela.

 Tropico Demont Double

Čelo je k bočnicím připevněno pomocí rohového kování a šroubování.

SHERWOOD

Nadčasové tradičné čalúnené čelo prešité v tvare kociek s priznanými zámikmi (ozdobnými prešitými záhybmi v látke). Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia, než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Celo_Sherwood_matracetropico

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalúnené čelo s vtiahnutými gombíkmi potiahnuté totožnou čalúnenou látkou. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Jedná sa o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
trcc_demont_double_edinburg

CHESTER

Romantické čalouněné čelo ve francouzském stylu s prošitím ve tvaru kosočtverců s přiznanými sámky. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)

Celo_Chester_matracetropico

EDINBURGH

Romantické čalúnené čelo vo francúzskom štýle s prešitím v tvare kosoštvorcov s priznanými zámikmi. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)

  Celo_Edinburh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkom“ štýle s efektnými vtiahnutými kovovými sponami v tvare valčeka. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha.

(Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderné čelo s „hlbokým čalúnením“ s horizontálnym členením. Vďaka samostatne očalúneným doskám v obvodovom rámčeku pôsobí výrazným plastickým dojmom. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 123 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 19 cm (9,5 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm)
Celo_Watford_matracetropico

WELLS

Zaoblené čalúnené čelo s „falošným“ dvojitým prešitím nití v kontrastnej farbe v tvare kociek s vtiahnutými rohmi. Sámky sú všité dovnútra. Čelo nie je možné doplniť lištou. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Wells_matracetropico

STRATFORD

Rafinovane prepracované čelo s jemným rastrom kociek s vtiahnutými rohmi. Zámiky sú všité dovnútra. Čelo je možné doplniť praktickou lištou z masívu alebo laminátu na hornej ploche. Ide o dizajnový prvok, ktorý zároveň chráni vrchnú časť čela a umožní ľahkú údržbu. Čelo je v štandardnom prevedení 121 cm vysoké a 12 cm hlboké. Šírka je o 16 cm (8 cm na každej strane) väčšia než je ložná plocha. (Rozmer čela pre lôžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
Celo_Stratford_matracetropico

Varianty a ceny:

Cenník si stiahnite TU.

Aktuálny výber čalúnnických látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu.

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: